ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

پیش بینی قیمت ترون در سال ۲۰۲۱

مقدمه

ارز دیجیتال ترون (TRX) که روی بلاکچین ترون (TRON) بنا شده، به ‌منظور ایجاد انقلاب در صنعت بازی‌‌سازی به وجود آمده است. یعنی اگر اهل بازی‌‌های رایانه‌‌ای هستید باید بدانید که ارز دیجیتال ترون در ابتدا برای شما ساخته شده است. در این مطلب قصد داریم به پیش بینی قیمت ترون بپردازیم. اما برای پیش بینی آینده ترون (TRX) بررسی گذشته آن مسلماً بی‌تأثیر نخواهد بود. تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

تاریخچه رمزارز ترون (TRX)

طراح و ایده‌پرداز ترون، جاستین سان (Justin Sun) است. از رمزارز ترون در اواسط ماه سپتامبر سال 2017 رونمایی شد. البته ترون در ابتدا بر پایه بلاکچین اتریوم و به ‌عنوان یک توکن ERC-20 وارد عرصه گردید. پس از گذشت مدتی و هم‌زمان با پایان عرضه اولیه TRX، بلاکچین اختصاصی ترون به دست جاستین سان و همکارانش ایجاد شد. در نهایت نیز ترون به بلاکچین اختصاصی خود منتقل گردید.

بلاکچین ترون دو خصوصیت قابل‌تأمل دارد که نباید از آنها غافل شد:

اول اینکه در بحث مقیاس‌پذیری نسبت به سایر رقبا عملکرد بهتری داشته است. دوم اینکه سرعت تراکنش‌‌ها و البته امنیت تراکنش‌‌ها در آن به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

اما ماجرای ترون به همین‌‌جا ختم نمی‌‌شود. ترون مانند اتریوم به بستری برای ایجاد توکن و ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل شد. از سوی دیگر با به‌کارگیری فناوری Microtransactions مسیر پاداش‌‌دهی و هر نوع پرداختی را در فضای بازی‌‌ها فراهم کرده است. به همه اینها امکان ایجاد برنامه‌‌های غیر ‌‌متمرکز (DApps) و قراردادهای هوشمند را نیز اضافه کنید.

آغاز همکاری ترون با صرافی‌‌های بزرگ دنیا یکی از مواردی است که امید به آینده ترون را قوی‌‌تر از قبل زنده نگه می‌‌دارد.

اما هیچ ‌یک از این موارد شاید به‌اندازه خرید شبکه بیت تورنت (BitTorrent) توسط ترون، باعث محبوبیت آن نشده باشد. با این خرید، عملاً فرآیند پاداش‌‌دهی شبکه ترون آغاز شد. کاربران بیت تورنت می‌‌توانند با اشتراک‌‌گذاری فایل‌‌های خود در شبکه، به‌ عنوان پاداش ارز دیجیتال TRX دریافت کنند.

برای پیش بینی قیمت ترون و بررسی آینده آن، توجه به این مزیت‌ها بسیار مهم است.

پیش بینی قیمت ترون در سال 2021

سال 2021 آغاز طوفان ترون

ترون در طول چند ماه گذشته نمایش خیره‌کننده‌ای داشته است. به‌ عنوان‌ مثال در ماه سپتامبر سال 2020، حجم معاملات این ارز دیجیتال بیش از 83 درصد افزایش یافت. این در حالی است که در همان برهه، ملکه رمزارزها یعنی اتریوم، 79 درصد افزایش معامله را تجربه کرد. این مورد و همچنین برخی نشانه‌‌های دیگر سبب شدند که در پیش بینی قیمت آینده ترون (TRX) برخی رتبه دوم را برای آن متصور شوند.

برخی دستیابی ترون به رتبه دوم را دور از ذهن نمی‌‌بینند.

راه‌‌اندازی جاست لینک (Just Link) و همچنین گزینش آن توسط صرافی کوین بیس به ‌عنوان پشتیبان نیز از جمله اتفاقات قابل‌توجه برای ترون است. اکنون زمان آن است که در مورد عوامل مؤثر بر قیمت ترون بیشتر صحبت کنیم و پس از آن به سراغ پیش بینی قیمت ترون برویم.

عوامل مؤثر بر قیمت ترون

بدون هیچ مقدمه‌‌ای، مستقیم به سراغ عوامل مؤثر بر قیمت ارز دیجیتال ترون می‌‌رویم.

پیشروی به سوی اهداف بلندمدت

گفتیم که ترون در صدد تصاحب جایگاه دوم در بین هزاران ارز دیجیتال است و همه برنامه‌‌های آن متمرکز بر این هدف است.

نوآوری و خلاقیت

ورود به عرصه سرگرمی و بازی، یکی از اولین خلاقیت‌‌های این شبکه بود. ایجاد شبکه‌‌ای که در آن هم بشود سرگرم شد و هم کسب درآمد کرد، ایده جالبی است. چنین ایده‌‌‌‌ای مسلماً درآمد فراوانی را برای گردانندگان ترون و البته سهام‌داران آن در پی خواهد داشت.

قدرت بنیادین

ترون به دلیل ویژگی‌‌های خاص خود از جمله سرعت و مقیاس‌پذیری بالا … و همچنین بهره‌‌مندی از حمایت فعالان جامعه خود، رمزارزی قدرتمند به شمار می‌آید. بنابراین حتی در صورت عدم رشد قیمت آن به صورت فزاینده، همچنان یک ارز قدرتمند باقی می‌ماند.

در تحلیل و پیش بینی آینده یک رمزارز، قیمت فقط یک گزینه محسوب می‌‌شود.

برنامه‌‌های آینده ترون

بدون شک جاستین سان و تیم قدرتمند او به دنبال اضافه کردن ویژگی‌‌های جدیدی به ترون هستند. علاوه بر آن هر روز اخباری منتشر می‌‌شود که حاکی از آغاز همکاری ترون با شرکت‌‌ها یا پروژه‌‌های بزرگ دنیا است.

در صورت محقق شدن همه این عوامل و البته به ‌وجود نیامدن عوامل خارج از اختیار مشابه بحران جهانی کرونا و …،آینده ترون بسیار درخشان خواهد بود.

حال زمان آن است که پیش بینی قیمت ترون را در بین سال‌‌های 2021 تا 2023 مورد بررسی قرار دهیم.

پیش بینی قیمت ترون در سال 2021

پیش بینی قیمت ترون در سال‌‌های 2021 تا 2023

همه ما می‌‌دانیم که همیشه همه پیش‌بینی‌ها درست از آب در نمی‌‌آیند و ممکن است کاملاً با تصورات ما متفاوت باشند. آنچه در ادامه این مطلب خواهید خواند؛ صرفاً پیش‌بینی‌هایی است که با تکیه بر تحلیل‌‌های کارشناسان و افراد مختلف صورت پذیرفته شده است.

دیجی ریال هیچ مسئولیتی در قبال درست یا نادرستی این پیش‌بینی‌‌ها ندارد.

وب‌سایت WalletInvestor

سایت WalletInvestor روند قیمت ترون را تا پایان سال 2024 صعودی پیش بینی می‌‌کند. این سایت قیمت پایانی این ارز دیجیتال را در پایان امسال 2 دلار پیش بینی کرده است.

پلتفرم رمزارزی کوین سوئیچ (CoinSwitch)

کوین سوئیچ بر اساس داده‌‌های خود، آینده ترون را چندان روشن تصور نمی‌‌کند. به اعتقاد گردانندگان این پلتفرم، قیمت ترون در سال 2023 در بهترین حالت به 6 دلار خواهد رسید.

سایت تریدینگ بیستز (Tradingbeasts)

در میان تحلیل‌‌های مرتبط با ترون و پیش بینی قیمت ترون (TRX)، تحلیل‌‌های سایت تریدینگ بیتز جالب‌توجه است. به عقیده کارشناسان این سایت، ترون در اوایل سال 2021 به قیمت 1 لار خواهد رسید. به مرور این قیمت افزایش می‌یابد و در نهایت ترون با قیمت 1.1 دلار این سال را به پایان خواهد رساند. افزایش قیمت ترون در سال 2022 و 2023 نیز همچنان ادامه خواهد داشت و سال 2023 را با قیمت حوالی 5 دلار پشت سر خواهد گذاشت.

سخن پایانی

در این مقاله به پیش بینی قیمت ترون (TRX) پرداختیم. همان‌‌طور که دیدید، درخشش آینده ترون با پیشرفت آن رابطه مستقیمی دارد. هر اندازه که ترون در پیشبرد اهداف خود موفق‌‌تر عمل کند، امکان رشد قیمت آن نیز افزایش می‌‌یابد. همچنین با توجه به تحلیل‌‌های در دسترس، از ترون نباید انتظار رسیدن به قیمت 10 دلار و حتی بیشتر را داشت. البته که در بلندمدت چنین اتفاقی ممکن است رخ دهد.

در نظر داشته باشید که ترون در حال حاضر یکی از آینده‌‌‌‌دار‌‌ترین رمزارزها محسوب می‌‌شود، اما در آینده ممکن است هر اتفاقی برای آن رخ دهد. بنابراین حتماً قبل از خرید ترون یا هر ارز دیجیتال دیگری، تحلیل‌‌‌‌های مرتبط با آن را پیگیری کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.