ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

بروکرهای برتر پرفکت مانی | آشنایی با ویژگی‌های برترین بروکرها

بروکرهای برتر پرفکت مانی بر اساس سابقه فعالیت و ویژگی‌هایی مثل انواع خدمات مالی و معاملاتی که ارائه می‌دهند و پرداخت‌هایی که پشتیبانی می‌کنند، مشخص می‌شوند.

مقدمه

بروکرهای برتر پرفکت مانی یک سیستم آنلاین پرفکت مانی برای واریز و برداشت وجه در اکانت‌های معاملاتی به افراد مختلف ارائه می‌دهند. خود سیستم پرفکت مانی چندین کاربرد از جمله خرید دارایی، خرید ارز، انتقال وجه، دریافت پول، پرداخت برای محصولات و پرداخت برای خدمات دارد. ابداع این سیستم به سال 2006 و شهر زوریخ در کشور سوییس برمی‌گردد. امروزه بروکرهای پرفکت مانی به شکل گسترده‌ای از این سیستم، هم برای مشتریان محلی و هم مشتریان بین‌المللی، استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های پرفکت مانی

پرفکت مانی یک شبکه نقل و انتقال و پرداخت الکترونیکی است که مزایای خاص خودش را دارد. عملیات مختلف مالی مثل انتقال پول برای دوستان یا پرداخت برای تأمین‌کنندگان و طرف‌های حساب یک کسب و کار از طریق این سیستم امکان‌پذیر است. علاوه بر این موارد، افراد می‌توانند در پرفکت مانی هر تعدادی که بخواهند اکانت بسازند و آی‌پی آنها محدود نمی‌شود.

هزینه‌ها و حق‌الزحمه‌های پرفکت مانی رایگان نیستند. تبدیل ارزهای مختلف همراه با کمیسیون بروکرها محسابه می‌شود. حساب‌های افراد در پرفکت مانی حساب شخصی و حساب‌های شرکت‌ها در این سیستم حساب بیزینس تعریف می‌شوند. در صورتی که حساب بیزینسی یا شخصی هر ماه بیشتر از چند هزار دلار گردش داشته باشد، می‌تواند به حساب اختصاصی و یا حساب شراکتی ارتقا پیدا کند.

تمام بروکرهای برتر پرفکت مانی پس‌انداز از طریق حساب بانکی، کارت پیش‌پرداخت، کارت اعتباری، بیت‌ کوین و سرویس‌های تبادل آنلاین را قبول می‌کنند. اما نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که انتقال پول به حساب و همچنین برداشت پول از حساب پرفکت مانی 3 تا 5 روز زمان می‌برد.

ویژگی‌های بروکرهای برتر پرفکت مانی

چندین عامل وجود دارد که در هنگام انتخاب یک بروکر برتر پرفکت مانی لازم است به آنها توجه داشته باشید. برخی از مهم‌ترین این عوامل عبارت‌اند از:

  • بررسی کنید که بروکر حداقل 2 سال سابقه فعالیت داشته باشد.
  • بررسی کنید که آیا بروکر پیرو مقررات قانونی که آن را مسئول و پاسخگو کند هست یا اینکه در صورت بروز مشکلات هیچ نوع پاسخگویی ندارد.
  • بررسی کنید که آیا بروکر قادر به پردازش واریزها و برداشت‌ها ظرف 2 تا 3 روز هست یا نه؟ این به خصوص برای برداشت وجوه اهمیت زیادی دارد.
  • آیا بروکر در کشورهای مختلف حضور بین‌المللی دارد؟ این شامل سمینارها و ارائه‌های محلی و جلسات تمرینی نیز می‌شود.

در ادامه بعضی از بروکرهایی که واجد ویژگی‌های بالا هستند، معرفی می‌شوند.

پرفکت مانی

ایکس‌ام (XM)

XM یکی از معتبر‌ترین بروکرهای پرفکت مانی است که از سه نهاد مختلف مجوز دریافت کرده و مطابق با قوانین آنها فعالیت می‌کند. این بروکر از طریق حساب بانکی و کارت اعتباری، حساب پرفکت مانی را به کاربران ارائه می‌دهد. ایکس‌ام به کاربران خود امکان معامله از طریق ابزارهای متا تریدر 4، و متا تریدر 5 را در سیستم‌های مک، وب، تبلت و موبایل می‌دهد.

اسپریدکس (SpreadEX)

این بروکر نیز برای خدمات خود مجوزهای لازم را دریافت کرده و از جمله بروکرهای معتبر پرفکت مانی محسوب می‌شود. خدمات واریز و افتتاح حساب این بروکر نیز با استفاده از حساب بانکی و کارت‌های اعتباری در دسترس کاربران قرار دارد. اسپریدکس انواع خدمات نوسان‌گیری، هدج، توقف ضرر و امثال این را با ضمانت به کاربران ارائه می‌دهد. این بروکر ابزار معاملاتی ویژه خود را دارد که به شکل وب، تبلت و موبایل در دسترس کاربران قرار دارد.

نورداف‌ایکس (Nord FX)

نورداف‌ایکس یکی دیگر از بروکرهای پرفکت مانی است که مجوز خود را از کمیسیون سهام و صرافی‌های قبرس دریافت کرده است. این بروکر با مبلغ بسیار کم اجازه افتتاح حساب به کاربران می‌دهد. کاربران این بروکر به انواع ابزارها و حالت‌های معامله مثل نوسان‌گیری و هدج دسترسی دارند. این صرافی ابزارهای معاملاتی متا تریدر 4 و متا تریدر 5 را به کاربران خود می‌دهد. این بروکر خدمات خود را به کاربران در تمام کشورهای دنیا (تا جایی که امکان پرداخت و واریز وجه داشته باشند) ارائه می‌دهد.

بروکرهای برتر پرفکت مانی

تله‌ترید (TeleTrade)

این بروکر معتبر نیز مجوز خود را از قبرس دریافت کرده و خدمات پرفکت مانی را به کاربران در سراسر دنیا ارائه می‌دهد. کاربران این بروکر می‌توانند از خدمات آن مثل نوسان‌گیری، هدج، واریز مبالغ کم، نقطه قطع ضرر تضمینی و محافظت از بالانس صفر بهره ببرند. علاوه بر این موارد، کاربران تله‌ترید می‌توانند با انواع پلتفرم‌های معاملاتی مثل متا تریدر 4 و 5 در انواع سیستم‌های کامپیوتری و موبایلی معامله کنند.

یونی‌گلوب‌ مارکتز (UNIGLOBE Markets)

یونی‌گلوب مارکتز یکی دیگر از بروکرهای معتبر و برتر پرفکت مانی است. مزیت بزرگ این بروکر در قبول پرداخت به وسیله سیستم پی‌پال است. به این ترتیب کاربران با داشتن یک حساب متصل به سیستم پی‌پال می‌توانند از خدمات این بروکر بهره ببرند. این بروکر همچنین به کاربران امکان می‌دهد با سرمایه کوچک و پس‌انداز اندک وارد سیستم شوند. یونی‌گلوب مارکتز نرم‌افزارهای معاملاتی خاص خودش را به کاربران ارائه می‌دهد. این بروکر همچنین از خدمات هدج پشتیبانی می‌کند.

توربو فارکس (Turbo Forex)

توربو فارکس یکی از بروکرهای معتبر پرفکت مانی است که مجوز فعالیت‌های خود را از مرکز قانون‌گذاری روابط بازارهای مالی دریافت کرده است و به کاربران بین‌المللی خدمات پرفکت مانی ارائه می‌دهد. این بروکر به کاربران با پس‌انداز کم اجازه می‌دهد که در این سیستم افتتاح حساب کرده و معاملات خود را آغاز کنند. این بروکر در بخش خدمات معاملاتی که به کاربران ارائه می‌دهد، انواع روش‌های معامله مثل نوسان‌گیری، هدج، و قطع ضرر را قرار داده است. کاربران با استفاده از این بروکر می‌توانند انواع مختلف حساب را با توجه به مشخصات و ویژگی‌های مورد نظر خود انتخاب کنند.

سخن پایانی

در این مطلب 6 نمونه از بروکرهای برتر پرفکت مانی معرفی و بررسی شدند. همان طور که در ابتدای بحث مطرح شد، عوامل زیادی در انتخاب یک بروکر مناسب نقش دارند. سابقه فعالیت بلندمدت بروکر، که حداقل باید 2 سال باشد، نقش مهمی در اطمینان حاصل کردن از فعالیت پیوسته بروکر دارد. علاوه بر سابقه، میزان و نوع ارائه خدمات بروکرها بسیار مهم است. هر چه یک بروکر از انواع مختلف پرداخت بیشتری پشتیبانی کند، کاربران بیشتری را نیز پوشش می‌دهد. این نکته‌ای است که باید در هنگام انتخاب بروکر خود در نظر داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.