ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

امنیت حساب پرفکت مانی چگونه تامین می‌شود؟

پرفکت مانی ارزی است که معاملات مختلف با آن انجام می‌شود. امنیت پرفکت مانی در انجام تبادلات ارزی اهمیت بسیاری دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مقدمه

رویکرد دموکراتیک سیستم پرداخت پرفکت مانی به هر کاربری این امکان را می‌دهد که از هر نوع تنظیمات امنیتی که می‌خواهد برای حساب خود استفاده کند. هر مشتری پرفکت مانی برای ایجاد حساب، در ابتدا باید قوانین پرفکت مانی را بخواند و با آن موافقت کند. در این توافقنامه ذکر شده است که محافظت از حساب خود اجباری است و حتما باید فرایند تایید هویت صورت بگیرد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری درباره امنیت پرفکت مانی به دست آورید.

بررسی هویت کاربر

این ابزار برای شناسایی حساب پرفکت مانی مشتری استفاده می‌شود. این ابزار نوعی چشم مصنوعی برای پرفکت مانی است که ممکن است چهره مشتری را شناسایی نکند، اما امکان شناسایی رایانه‌ای را که برای ورود به حساب کاربری استفاده می‌کند را دارد. در صورتی که احراز هویت مشتری از شبکه یا زیر شبکه‌ی آدرس‌های IP که مربوط به مالک حساب نیست، انجام شود. پرفکت مانی ورود به حساب را مسدود کرده و یک کد ایمنی اضافی را به ایمیل مشخص شده در هنگام ثبت حساب ارسال می‌کند. تغییر آدرس IP بصورت جداگانه با استفاده از مرکز پشتیبانی پرفکت مانی انجام می‌شود.

تأیید با ارسال اس ام اس

این سیستم برای ایجاد ارتباط بین حساب مشتری و شماره تلفن مشتری استفاده می‌شود که سیستم برای صاحب حساب واقعی، کد تأیید حساب را ارسال می‌کند. سامانه تایید اس ام اس ایده آل‌ترین و مطمئن‌ترین روش محافظت مشتری از ورود به حساب غیر مجاز است، زیرا زمانی که برای تایید حساب نیاز است، بسیار کوتاه است و امنیت پرفکت مانی و حساب شما را تضمین می‌کند.

 حفاظت با کدکارت

در این روش، مشتری یک کارت با تصویر گرافیکی از کد ارسال شده به ایمیل را دریافت می‌کند. برای تأیید معامله، سیستم یک کد تصادفی از آن کارت برای استعلام تراکنش را به مشتری ارسال می‌کند. کدکارت یک اقدام حفاظتی مناسب و قابل اعتماد برای تأیید معاملات است که این روش امنیتی برای موسسه‌های بزرگ استفاده می‌شود.

امنیت پرفکت مانی چگونه تامین می‌شود

سیستم ضد کلاهبرداری

پرفکت مانی دارای یک سیستم امنیتی است که برای امنیت بیشتر مشتریان در نظر گرفته شده است. هر معامله از سیستم ضد کلاهبرداری عبور می‌کند که حتی اگر اطلاعات ورود به حساب به خطر بیافتد، از سرقت پول جلوگیری می‌شود. سیستم پرفکت مانی از الگوریتم‌های منحصر به فرد نظارت بر معاملات استفاده می‌کند که پرفکت مانی را به مکانی مطمئن‌تر برای مشتریان تبدیل کرده و کسانی که می‌خواهند از پرفکت مانی برای کلاهبرداری استفاده کنند، هیچوقت موفق نمی‌شوند.

امنیت پرفکت مانی

کارکرد ایمن پرفکت مانی توسط سیستم امنیتی و راهکارهای دیگر تأمین می‌شود. با این حال، بخش امنیتی پرفکت مانی هشدار دادن به هر مشتری در مورد تهدیدات احتمالی را ضروری می‌داند و به شدت از همه می‌خواهد که نسبت به نگهداری صحیح اطلاعات حساب‌های خود کوشا باشند.

نکاتی برای مشتریان پرفکت مانی

  • از هرگونه فعالیت هکرها آگاه باشید. برای امنیت خود، فایروال و برنامه ضد ویروس خود را در حین معاملات فعال کنید، مراقب کنترل کننده‌های کیبورد (Key Logger) و همچنین راهکار سرقت اطلاعات موسوم به وب سایت اسپوفد Spoofed باشید و همیشه به آدرس سایت دقت کنید.
  • گذرواژه‌ها و کدهای دسترسی خود را از افراد غریبه دور نگه دارید.
  • فراموش نکنید که رمز عبور خود را برای ورود به سیستم زود به زود تغییر دهید.
  • گذرواژه را حتی به شریک تجاری خود ندهید.
  • به خاطر داشته باشید، پرفکت مانی هرگز از شما نمی‌خواهد که رمزهای عبور و کدهای دسترسی خود را از طریق ایمیل برایش ارسال کنید.
  • مراقب پیام‌هایی که به ایمیل شما می‌آیند باشید زیرا برخی از آن‌ها حاوی لینک‌های غیرمعتبر و کلاهبردارانه هستند.
  • برنامه‌های ناشناخته را حتی اگر برای تقویت محافظت از رایانه شما پیشنهاد شده باشند، بارگیری نکنید. چنین برنامه‌هایی ممکن است حاوی بدافزار، ویروس‌ها و ربات‌ها باشد.
  • تا حد امکان از تمام ابزارهای محافظتی معرفی‌شده توسط خود پرفکت مانی استفاده کنید.

جمع بندی

در این مقاله با موضوع امنیت پرفکت مانی همراه شما بودیم و نکاتی را در این باره به شما گفتیم. مراقب امنیت پرفکت مانی و حساب خود باشید و رمزهای عبور خود را به افراد غریبه ندهید. این کار باعث می‌شود تا امنیت پرفکت مانی شما و حسابتان تضمین شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.