ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

سوالات متداول

دیجی ریال یک سیستم ارائه خدمات ارزهای اینترنتی است که خدماتی چون خرید و فروش ارزهای اینترنتی، پرداخت های آنلاین مربوط به رمزارزها و پرفکت مانی را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد.

بیت کوین اولین، معروف ترین و پرکاربردترین رمزارز است. رمزارز یک نوع پول اینترنتی است که به دلیل خصوصیاتی نظیر سرعت و آسانی ارسال و دریافت، عدم نیاز به احراز هویت صاحب آن و … طرفداران زیادی پیدا کرده است.

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت ارزی اینترنتی بر پایه دلار و یورو است که در حال حاضر بدون مشکل به کاربران ایرانی خدمات می دهد.

تتر یک پول دیجیتال در بستر بلاکچین است که ارزش آن معادل ۱ دلار آمریکاست.

برای خرید ارز از دیجی ریال، ابتدا در سایت ثبت نام کرده و فرایند احراز هویت خود را تکمیل کنید. سپس به حساب کاربری خود وارد شده و از قسمت خرید ارز از سایت، سفارش خرید ثبت کرده ، معادل ریالی آن را پرداخت کنید و ارز خریداری شده را دریافت کنید.

برای خرید ارز از دیجی ریال، ابتدا در سایت ثبت نام کنید. سپس به حساب کاربری خود وارد شده و از قسمت فروش ارز به سایت، ارز خود را به سایت فروخته و معادل ریالی آن را دریافت کنید.

پس از ثبت نام در دیجی ریال، به حساب کاربری خود وارد شوید. از منوی بالای سایت گزینه سفارش را انتخاب کرده و روی گزینه خرید ارز از سایت کلیک کنید. سپس در قسمت میانی صفحه، نوع ارز و قیمت لحظه ای آن را مشاهده کنید.

در حال حاضر ارزهای اینترنتی بیت کوین، تتر، پرفکت مانی و اتریوم در دیجی ریال ارائه می شود. در زمان های مختلف ممکن است تعداد و تنوع این ارزها کاهش یا افزایش یابد.

برای خرید یا فروش ارز در دیجی ریال، ابتدا باید در پنل کاربری ثبت نام کنید، سپس هویت خود را تایید نمایید. بعد از این فرایند، می توانید در هر زمان با ورود به حساب کاربری خود، از منوی سفارش، سفارش خرید یا فروش خود را ثبت کرده و پرداخت کنید.

برای انجام خرید از دیجی ریال، لازم است تا فرایند احراز هویت خود را تکمیل کنید. برای این کار پس از ورود به حساب کاربری خود، از منوی بالای سایت، گزینه احراز هویت را انتخاب کنید و مدارک لازم را ارسال نمایید.

  • ایمیل معتبر
  • شماره موبایل فعال به نام صاحب حساب کاربری
  • شماره تلفن ثابت معتبر
  • عکس سلفی به همراه کارت ملی
  • کارت بانکی (به نام صاحب حساب کاربری)

طبق دستورالعمل پلیس فتا و همچنین طبق قوانین رایج بازارهای مالی دنیا و با هدف جلوگیری از سوء استفاده از کارتهای بانکی دزدی (فیشینگ)، هرفرد می بایست ثابت کند که شخصا مالک کارت بانکی ای است که از آن استفاده می کند.

برای پرداخت ریالی به دیجی ریال، شما به درگاه بانکی منتقل شده و می توانید با کارت های بانکی عضو شتاب (که به نام خودتان است) پرداخت را انجام دهید. برای دریافت ریالی از دیجی ریال، مبلغ مورد درخواست شما به حساب بانکی تان واریز خواهد شد.