سوالات متداول

faq

ديجی ريال يک سیستم ارائه خدمات ارزهای اينترنتی است كه خدماتی چون خريد و فروش ارزهای اينترنتی، پرداخت های آنلاین مربوط به رمزارزها، وبمانی و پرفکت مانی را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد.

بيت كوين اولين، معروف ترين و پركاربردترين رمزارز است. رمزارز يک نوع پول اينترنتی است كه به دليل خصوصياتی نظير سرعت و آسانی ارسال و دريافت، عدم نياز به احراز هويت صاحب آن و … طرفداران زيادی پيدا كرده است.

پرفكت مانی يک سيستم پرداخت ارزی اينترنتی بر پايه دلار و يورو است كه در حال حاضر بدون مشكل به كاربران ايرانی خدمات می دهد.

تتر يک پول ديجيتال در بستر بلاكچين است كه ارزش آن معادل 1 دلار آمريكاست.

برای خريد ارز از ديجی ريال، ابتدا در سايت ثبت نام كرده و فرايند احراز هويت خود را تكميل كنيد. سپس به حساب كاربری خود وارد شده و از قسمت خريد ارز از سايت، سفارش خريد ثبت كرده ، معادل ريالی آن را پرداخت كنيد و ارز خريداری شده را دريافت كنيد.

برای خريد ارز از ديجی ريال، ابتدا در سايت ثبت نام كنيد. سپس به حساب كاربری خود وارد شده و از قسمت فروش ارز به سايت، ارز خود را به سايت فروخته و معادل ريالی آن را دريافت كنيد.

پس از ثبت نام در ديجی ريال، به حساب كاربری خود وارد شويد. در منوی سمت راست گزينه سفارش را انتخاب كرده و روی گزينه خريد ارز از سايت كليک كنيد. سپس در قسمت ميانی صفحه، نوع ارز و قيمت لحظه ای آن را مشاهده كنيد.

در حال حاضر ارزهای اينترنتی بيت كوين، تتر، پرفكت مانی و وب مانی در ديجی ريال ارائه می شود. در زمان های مختلف ممكن است تعداد و تنوع اين ارزها كاهش يا افزايش يابد.

برای خريد يا فروش ارز در ديجی ريال، ابتدا بايد در پنل كاربری ثبت نام كنيد، سپس هويت خود را تاييد نماييد. بعد از اين فرايند ، می توانيد در هر زمان با ورود به حساب كاربری خود، از منوی سفارش ، سفارش خريد يا فروش خود را ثبت كرده و پرداخت كنيد.

برای انجام خريد از ديجی ريال، لازم است تا فرايند احراز هويت خود را تكميل كنيد. برای اين كار پس از ورود به حساب كاربری خود، از منوی سمت راست، گزينه احراز هويت را انتخاب كنيد و مدارک لازم را ارسال نماييد.

  • ايميل معتبر
  • شماره موبايل فعال به نام صاحب حساب كاربری
  • شماره تلفن ثابت معتبر
  • عكس سلفی به همراه كارت ملی
  • تصوير كارت بانكی ( به نام صاحب حساب كاربری)

طبق دستورالعمل پليس فتا و همچنين طبق قوانين رايج بازارهای مالی دنيا و با هدف جلوگيری از سوء استفاده از كارتهای بانكی دزدی(فيشينگ) ، هرفرد می بايست ثابت كند كه شخصا مالک كارت بانكی ای است كه از آن استفاده می كند.

برای پرداخت ريالی به ديجی ريال، شما به درگاه بانكی منتقل شده و می توانيد با كارت های بانكی عضو شتاب (كه به نام خودتان است) پرداخت را انجام دهيد. براي دريافت ريالی از ديجی ريال، مبلغ مورد درخواست شما به حساب بانكی تان واريز خواهد شد.