ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

کیف پول بیت کوین چیست – همه چیز درباره این کیف پول

بهترین روش نگهداری بیت‌کوین استفاده از کیف پول بیت کوین است. در این مطلب با ما همراه باشید تا نگاه دقیقی به این نوع کیف پول‌ها داشته باشیم.

توجه: کاربر گرامی، دیجی ریال صرفا سایت خرید و فروش ارزهای دیجیتال است و فروش تجهیزات یا خدمات مورد بحث در این مقاله، در حیطه کاری دیجی ریال نیست. این مقاله صرفا آموزشی است.

مقدمه

بیت‌کوین یک ارز دیجیتال است. به همین دلیل رویکرد دستیابی و ذخیره‌سازی آن بسیار متفاوت از ارزهای رایج یا فیات است. ازلحاظ فنی، بیت‌کوین شکلی فیزیکی ندارد و بدین ترتیب نمی‌توان به شکل واقعی یا فیزیکی آن را ذخیره‌سازی کرد. به‌جای این کار، کلیدهای خصوصی که برای دسترسی به آدرس‌های عمومی بیت‌کوین از آن‌ها استفاده می‌کنید را باید ذخیره کنید. کیف پول بیت کوین به همین دلیل به وجود آمده است. بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ چطور باید یک کیف‌پول را ارزیابی کرد؟ با ما در این مطلب همراه باشید تا پاسخ این سوالات خود را پیدا کنید.

کیف پول بیت کوین چیست؟

کیف پول بیت کوین یک برنامه کامپیوتری است که کلیدهای خصوصی بیت‌کوین (BTC) را ذخیره می‌کند. در بیشتر مواقع، کیف‌پول‌ها به شکل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وجود دارند. به‌طورکلی، این کیف‌پول‌ها به شما اجازه دسترسی به آدرس بیت‌کوین عمومی را می‌دهد که اغلب با هسته بیت‌کوین (بیت‌کوین core) و اتصال اینترنت این کار انجام می‌شود و خریدوفروش رمزارز را تسهیل می‌کند.

یک کیف‌پول بلاک‌چین، پیش‌نیاز نگهداری هر نوعی از دارایی رمزارز یا ارز دیجیتالی است. راهکارهایی وجود دارند که فقط به شما امکان نوع خاصی از ارزهای دیجیتال را می‌دهند، ولی کیف‌پول‌های بیت‌کوین زیادی هستند که اکثر آن‌ها از برنامه منبع باز هسته بیت‌کوین استفاده می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند که چندین رمزارز را با هم نگهداری کنند، رمزارزهایی مثل اتر (ETH)، بیت‌کوین کش (BCH)، مونرو (XMR)، ریپل (XRP)، استلار (XLM) و غیره از جمله این رمزارزها هستند.

کیف‌پول بلاک‌چین-

کلید خصوصی چیست؟

کلید خصوصی نشان‌دهنده توالی رمزی از اعداد و حروف است که به صاحبان بیت‌کوین امکان خرج کردن کوین‌ها را می‌دهد. هر کیف پول بیت کوین حداقل یک کلید خصوصی یا در برخی مواقع بیشتر از یک کلید دارد. کلیدهای خصوصی درون فایل کیف‌پول ذخیره می‌شوند و به شکل ریاضیاتی با تمامی آدرس‌های بیت‌کوین مرتبط می‌شوند که همگی برای کیف‌پول تولید می‌شوند.

به‌طور ساده‌تر، این کلید خصوصی، «بلیت» شما برای خرج کردن بیت‌کوین است. بدین ترتیب امن نگه داشتن آن الزامی است. به همین دلیل است که اکثر صرافی‌های رمزارز معتبر تأکید خاصی بر حریم خصوصی پیشرفته در رابطه با ذخیره‌سازی دارایی‌های دیجیتال شما دارند.

انواع مختلف کیف‌پول‌های بیت‌کوین

انواع مختلفی از کیف‌پول‌ها وجود دارند: دسکتاپ، تلفن همراه، کاغذی، وب و سخت‌افزاری. بسیاری از آن‌ها ویژگی‌های مختلف بسیاری برای فعالیت‌های مالی مانند مدیریت اندوخته یا برنامه‌ریزی بازنشستگی دارند. کیف‌پول دسکتاپ همان‌طور که از نامش پیداست بر روی کامپیوترهای رومیزی نصب می‌شود. این نوع از کیف‌پول‌ها کنترل کاملی بر روی کیف‌پول‌های نرم‌افزاری ارائه می‌دهد. آن‌ها کاربر را قادر به تولید آدرس بیت‌کوین برای خریدوفروش بیت‌کوین می‌کنند و به کاربران امکان ذخیره‌سازی کلیدهای خصوصی‌ خود را می‌دهند.

از طرف دیگر یک کیف‌پول تلفن همراه راحتی بیشتری را فراهم می‌کند، زیرا در یک مکان ثابت نیستند. این کیف‌پول‌ها معمولاً به‌صورت برنامه‌های پولی هستند که می‌توانید در تلفن هوشمند خود اجرا کنید. از نظر کارکردی، یک کیف‌پول موبایل به شما امکان می‌دهد کارهای مشابه کیف‌پول دسکتاپ را انجام دهید. یکی از مزایای قابل ‌توجه این نوع کیف‌پول، این است که شمارا قادر به دریافت و پرداخت مستقیم در فروشگاه‌های فیزیکی می‌کند که با اسکن کد QR، ارز دیجیتال را می‌پذیرند.

کیف پول بیت کوین کاغذی نیز وجود دارد. این کیف‌پول چیزی نیست جز کلید عمومی و خصوصی شما که با هم چاپ شده‌اند. ازنظر فنی کیف‌پول کاغذی نوعی کیف‌پول سرد است، زیرا کاملاً آفلاین است. می‌توانید از هر ماده‌ای که می‌توانید روی آن چاپ کنید، یک کیف‌پول کاغذ درست کنید.

انواع مختلف کیف‌پول‌های بیت‌کوین

همچنین می‌توان بر اساس سیستم‌عامل کیف‌پول برای آن تمایز قائل شد. به‌این‌ترتیب، می‌توانید از کیف‌پول‌های اندرویدی (که برنامه‌های اندرویدی هستند)، برنامه‌هایی برای iOS در آیفون و آی‌پد، ویندوز، مک و لینوکس و موارد دیگر استفاده کنید. بسیاری از راه‌حل‌های نرم‌افزاری برنامه‌هایی با دانلود رایگان هستند. به‌طور طبیعی، تقریباً همه کیف‌پول‌های گرم را می‌توان به‌عنوان کیف‌پول‌های اندرویدی طبقه‌بندی کرد، زیرا معمولاً توسط این سیستم‌عامل پشتیبانی می‌شوند و برنامه‌های اندرویدی دارند. برخی از کیف‌پول‌ها با سخت‌افزار ماینینگ نیز سازگار هستند.

کیف‌پول گرم در مقابل کیف‌پول سرد

تفاوت بعدی بر اساس متصل بودن یا نبودن کیف پول بیت کوین به اینترنت است. اگر کیف‌پول متصل باشد، به آن کیف‌پول وب یا کیف‌پول گرم گفته می‌شود. اگر متصل نباشد و کاملاً آفلاین عمل کند، به آن کیف‌پول سخت‌افزاری یا کیف‌پول سرد می‌گویند.

کیف‌پول‌های سرد به‌طورکلی امن‌تر به‌حساب می‌آیند، به این دلیل که کسی نمی‌تواند به‌صورت آنلاین آن‌ها را دست‌کاری کند و به اینترنت متصل نیستند و به همین ترتیب از هرگونه تلاش و حمله هکری در امان هستند. از طرف دیگر، کیف‌پول‌های گرم یک کیف‌پول مبتنی بر وب هستند که با اینترنت معنا پیدا می‌کنند. به‌عبارت‌دیگر، برای دسترسی به آن‌ها و مدیریت بیت‌کوین خود، نیاز به اتصال به اینترنت پایدار دارید.

کیف‌پول گرم در مقابل کیف‌پول سرد-

آن‌ها انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری دارند و بسیاری از آن‌ها راه‌حل‌های یکپارچه‌ای دارند که خریدوفروش ارزهای دیجیتال را تسهیل می‌کنند. درعین‌حال، به دلیل اتصال به اینترنت و درنتیجه حملات هک، امنیت کمتری دارند. به‌طور طبیعی، هر دو نوع کیف‎پول، مزایا و اشکالاتی دارند. درک آن‌ها هنگام انتخاب صحیح برای یافتن یک ارائه‌دهنده کیف‌پول برای ذخیره بیت‌کوین بسیار مهم است.

مزایا و معایب استفاده از کیف‌پول گرم

کیف‌پول‌های گرم مانند همه کیف پول های بیت کوین، دارای جوانب مثبت و منفی هستند. آگاهی از این مزایا و معایب، شمارا قادر می‌سازد بر اساس ترجیحات خاص خود، انتخاب صحیحی را انجام دهید.

مزایای استفاده از یک کیف‌پول گرم:

 • استفاده آن‌ها آسان است.
 • مادامی‌که شما به اینترنت (کیف‌پول مبتنی بر وب) دسترسی داشته باشید، آن‌ها دسترسی فوری به دارایی‌های رمزارز شما در هر لحظه فراهم می‌کنند.
 • آن‌ها معمولاً دارای چندین لایه از ویژگی‌های امنیتی و گزینه‌های تهیه نسخه پشتیبان هستند.
 • با بیشتر سیستم‌عامل‌ها مانند ویندوز، مک و لینوکس و اندروید و همچنین سخت‌افزارهای ماینینگ سازگار هستند.
 • دارای احراز هویت ۲ لایه‌ای برای بهبود امنیت هستند

معایب استفاده از یک کیف‌پول گرم:

 • از سطح امنیتی کمتری در مقایسه با کیف‌پول‌های سرد برخوردار هستند زیرا همیشه به اینترنت متصل هستند.
 • بر روی سرورهای متمرکز اجرا می‌شوند، ازاین‌رو معمولاً ازنظر تعداد تراکنش‌ها قابل انجام محدود هستند، که ممکن است باعث تأخیرهای گاه‌به‌گاه شود.

شایان‌ذکر است که کیف‌پول‌های گرم بسیار کاربرپسند هستند و به همین ترتیب، برای آن دسته از مبتدیانی مناسب هستند که با خیال راحت و ایمن می‌خواهند رمزارز خود را ذخیره کنند، یا مبلغ نسبتاً کمی از رمزارزها را تجارت کنند. اگر به دنبال روشی برای ذخیره انبوه رمزارز خود هستید، شاید بهتر است از یک کیف‌پول سرد استفاده کنید.

مزایا و معایب استفاده از کیف‌پول سرد

کیف‌‎پول سرد، یکی دیگر از انواع کیف پول بیت کوین است که راه‌حل‌های ذخیره‌سازی آفلاین را برای کاربرانی ارائه می‌دهند که ترجیح می‌دهند کلیدهای خصوصی خود را به‌صورت آفلاین و ایمن از اینترنت ذخیره کنند. برای دستیابی به اطلاعات ذخیره‌شده آفلاین روی آن‌ها، باید این نوع کیف‌پول‌ها را به رایانه خود وصل کنید. از آنجا که این یکی از خصوصیات اصلی آن‌هاست، آن‌ها جوانب مثبت و منفی خاصی را ارائه می‌کنند.

مزایا و معایب استفاده از کیف‌پول سرد-

مزایای استفاده از یک کیف‌پول سرد:

 • هیچ‌کس به‌جز صاحب کیف‌پول سرد به اطلاعات نگهداری شده روی آن دسترسی ندارد.
 • به اینترنت متصل نیستند و ازاین‌رو امنیت بیشتری را ارائه می‌دهند.
 • برای سرمایه‌گذاران بلندمدت که می‌خواهند به‌صورت امن دارایی‌های خود را به‌صورت آفلاین ذخیره کنند بسیار عالی هستند.

معایب استفاده از یک کیف‌پول‌های سرد

 • کار با کیف‌پول‌های سرد کمی چالش‌برانگیز است و در هنگام معامله انعطاف‌پذیری محدودی را ارائه می‌دهند.
 • بسیاری از آن‌ها انواع توکن‌ها را نمی‌پذیرند.
 • می‌توانند کمی گران باشند
 • به سختی با سخت‌افزار ماینینگ سازگار می‌شوند.

چگونه می‌توان کیف پول بیت کوین انتخاب کرد؟

اگر می‌خواهید وارد خریدوفروش رمزارز شوید و درصورتی‌که در یکپارچگی امور مالی شخصی منطقی باشید، باید امن‌ترین کیف پول بیت کوین را انتخاب کنید.

در صورت عدم اطمینان از نوع راه‌حلی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید خواندن نقد کیف‌پول‌های بیت‌کوین، تحقیق در مورد بیت‌کوین هسته، برنامه‌های مختلف و غیره است. برای انتخاب بهترین کیف‌پول‌های بیت‌کوین باید بدانید آیا می‌خواهید به‌طور فعال تجارت کنید یا تنها بیت‌کوین یا هر ارز دیجیتالی خود را برای مدت‌زمان طولانی‌تر ذخیره کنید. در زیر برخی از دستگاه‌هایی که برای ذخیره دارایی‌های دیجیتال مورداستفاده قرار می‌گیرند آورده شده است.

کیف‌پول ترزور

ترزور (Trezor) قدیمی‌ترین نوع کیف پول بیت کوین است و امکان ذخیره آفلاین طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتالی مختلف ازجمله بیت‌کوین، لایت‌کوین، بینانس کوین، دش، زدکش، اتریوم، اتریوم کلاسیک و بیش از ۵۰۰ رمزارز دیگر را فراهم می‌کند.

ترزور دارای نمایشگری تک رنگ است که شامل ۲ دکمه است. این برند کیف‌پول ایمن دارای دو مدل است که هم‌اکنون در بازار وجود دارد. ازنظر امنیتی این کیف‌پول، دستگاه احراز هویت ۲ عاملی، SSH، رمزگذاری از طریق GPG، ذخیره‌سازی رمزگذاری‌شده در ابر و سایر ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد.

 

کیف‌پول ترزور-

کیف‌پول کیپ‌کی

کیف‌پول کیپ‌کی (Keepkey) یکی دیگر از کیف‌پول‌های سرد است که به شما امکان می‌دهد تا بیت‌کوین، اتریوم، بیت‌کوین‌کش، داج‌کوین، دش، بیت‌کوین گلد، لایت‌کوین و طیف گسترده‌ای از توکن‌های مبتنی بر ERC را ذخیره کنید.

این کیف‌پول دارای طراحی نسبتاً براق و نمایشگر بزرگی است که مدیریت بیت‌کوین شمارا آسان می‌کند. تک‌تک تراکنش‌ها باید به‌صورت دستی تأیید شود. این کار از طریق دکمه تأیید کیپ‌کی امکان‌پذیر است. یکی از اصلی‌ترین مزایای دستگاه این است که اگر آن را گم کنید، می‌توانید بدون نگرانی در مورد به خطر افتادن کلیدهای خصوصی، آن را بازیابی کنید.

کول‌والت اس

کول والت اس (CoolWallet S) توسط شرکت CoolBit X ارائه‌شده و یک کیف‌پول سخت‌افزاری مانند کارت اعتباری براق و خوش‌تیپ است که به‌راحتی می‌تواند در کیف‌پول فیات جای بگیرد. این دستگاه با جفت شدن از طریق بلوتوث به دستگاه اندروید یا iOS خود، از ویژگی‌های امنیتی قدرتمند برخوردار است و علاوه بر این، بدون قربانی‌کردن امنیت، راحتی کارکرد با تلفن‌های هوشمند را نیز بدون فراهم می‌کند. این گزینه نه ‌تنها یک کیف‌پول عالی به نظر می‌رسد بلکه یکی از امن‌ترین و ایمن‌ترین آن‌هاست.

کیف‌پول کوپی

کیف‌پول کوپی (Copay) یک کیف‌پول مبتنی بر وب و چندمنظوره است. اگر از کیف‌پول‌های اندرویدی استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را از فروشگاه برنامه یا از فروشگاه گوگل پلی دریافت کنید. همچنین این کیف‌پول در ویندوز، مک و لینوکس کار می‌کند.

این کیف‌پول دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها برای ارائه و دریافت پرداخت‌هایی ازجمله تأیید پرداخت مطمئن، تأیید اعتبار ۲ عاملی و پشتیبانی کامل از پروتکل پرداخت بیت‌کوین است. کد آن منبع باز است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا کنترل کاملی بر امور مالی خود داشته باشند. نگاهی به بررسی کیف‌پول کوپی، بازخورد مثبت بسیاری از کاربران و بررسی کیف پول بیت کوین آن‌ها را نشان می‌دهد.

لجر نانو

لجر نانو (Ledger Nano) شاید محبوب‌ترین کیف پول بیت کوین سخت‌افزاری باشد که هم‌اکنون در بازار موجود است. لجر نانو مورد پسند افراد مبتدی و مورد تحسین نقدهای کیف پول بیت کوین و بررسی‌های اجمالی کیف‌پول‌های سخت‌افزاری است و از بیش از ۴۰ رمزارز مختلف پشتیبانی می‌کند که شامل بیت‌کوین، اتریوم و XRP می‌شود. لجر نانو تضمین می‌کند که کلید خصوصی شما هرگز در معرض دید نخواهد بود، زیرا در یک تراشه ایمن که با یک کد پین قفل شده است، محافظت می‌شود.

کیف پول لجر نانو

استفاده از آن بسیار آسان است، زیرا تنها ۲ دکمه دارد. همه اقدامات را می‌توان به‌راحتی در صفحه دستگاه تأیید کرد. همچنین دارای عملکردهای پشتیبان گیری و بازیابی است، به این معنی که اگر دستگاه خود را از دست دهید، می‌توانید به‌راحتی حساب‌های خود را از طریق یک عبارت بازیابی محرمانه بازیابی کنید. این مسئله باعث می‌شود تا این کیف‌پول برای فعالیت‌هایی مانند برنامه‌ریزی بازنشستگی، گزینه خوبی باشد.

لجر بلو

لجر بلو (Ledger blue) به‌عنوان یک کیف‌پول سخت‌افزاری است که تأکید بر حفظ حریم خصوصی و تجربه کاربر دارد. برخلاف لجر نانو، لجر بلو با یک رابط کیف‌پول روی صفحه‌نمایش لمسی بزرگ ساخته شده است که شامل تمام ویژگی‌های معمولی است که می‌توانید از یک کیف‌پول سرد انتظار داشته باشید. به همین دلیل است که به‌عنوان یک کیف پول بیت کوین تقریباً جهانی و به‌عنوان یکی از بهترین کیف‌پول‌های بیت‌کوین نظرها را جلب می‌کند.

به‌طور طبیعی، لجر بلو طیف گسترده‌ای از رمزارزهای مختلف را ذخیره می‌کند که به بیش از ۳۰ مورد می‌رسند. این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا هم‌زمان ۱۱ رمزارز را مدیریت کنید. صفحه لمسی رنگی است و به شما امکان می‌دهد منابع خود را به‌راحتی مدیریت کنید.

کیف‌پول الکتروم

الکتروم (Electrum) یک کیف‌پول نرم‌افزاری با دانلود رایگان است که تحت مجوز MIT منتشر می‌شود. از کیف‌پول‌های سخت‌افزاری مانند کیپ‌کی، ترزور و لجر پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم قادر است فضای ذخیره‌سازی آفلاین را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای تأمین امنیت بیشتر، از تأیید هویت دو لایه استفاده شده است. می‌توان از آن در تلفن همراه و دسکتاپ استفاده کرد. این کیف‌پول بسیار ایمن و سریع است و افزونه‌های مختلفی مانند افزونه‌های شخص ثالث دارد. در آن هیچ خرابی وجود ندارد، که یک مزیت قابل‌توجه است و یکی از بهترین کیف‌پول‌های بیت‌کوین به‌حساب می‌آید.

کیف‌پول اگزودوس

این کیف‌پول گرم ارائه‌دهنده ترکیبی از خدمات است. یک سبد دارایی، صرافی و همچنین کیف‌پولی برای دارایی‌های رمزارز شما است. جدا از حفظ حریم خصوصی پیشرفته، این راه‌حل به شما امکان می‌دهد ارزهای دیجیتالی مختلفی را مستقیماً از رابط کیف‌پول تبادل کنید، که به‌خصوص برای کاربران تازه‌کار بسیار مناسب است.

برنامه آن شخصی‌سازی‌شده است و امکان کنترل کامل بر کلیدهای خصوصی شمارا فراهم می‌کند. این امر باعث می‌شود که درک آن‌ها راحت شده و نمودارهای زنده ساده‌ای برای مبتدیان ارائه شود. این کیف پول بیت کوین به شما این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی ارزش کل سبد دارایی‌های رمزارزهای خود را در لحظه ردیابی کنید.

جکس

کیف‌پول جکس (Jaxx) یک کیف‌پول گرم کمتر شناخته شده است که نیازی به ثبت‌نام ندارد و ادعا می‌شود که کاملاً رایگان است. می‌توانید از آن در دستگاه iOS خود – مانند آیفون و آی‌پد – یا کیف‌پول‌های اندروید با دانلود رایگان در سیستم‌عامل‌های اندروید، ویندوز، مک و لینوکس استفاده کنید. همچنین می‌توانید از طریق گوگل کروم از آن در دسکتاپ خود استفاده کنید. می‌توان آن را بر روی چندین دستگاه جفت کرد.

این کیف‌پول بیش از ۸۵ رمزارزهای مختلف را پشتیبانی می‌کند، چیزی که باعث متنوع سازی گسترده سبد دارایی‌های می‌شود. این رابط کیف‌پول مبتدی پسند است و استفاده از همه ویژگی‌های آن بسیار ساده است. به‌طور طبیعی، احراز هویت ۲ لایه، امنیت را علاوه بر ویژگی‌های دیگر دستگاه بهبود می‌بخشد.

کیف‌پول گرین‌آدرس

این کیف پول بیت کوین ظاهراً قصد دارد تا هنگام ذخیره بیت‌کوین، کنترل کاملی بر امور مالی شخصی داشته باشید و اجازه می‌دهد تا محدودیت هزینه، تراکنش‌های محدود به نرخ و سایر موارد از این نوع را تعیین کنید. یکی از ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این کیف‌پول این است که احراز هویت ۲ لایه «در هر تراکنش» دارد. به‌عبارت‌دیگر، برای تضمین بیشتر امنیت وجوه و صحت تراکنش‌های خود، باید هر بار آن‌ها را تأیید کنید. بااین‌حال، این امر باعث می‌شود تا تراکنش‌ها کمی کندتر شود. از طرف دیگر، کیف‌پول یک رابط مبتدی پسند دارد و کار با آن دشوار نیست. نقدهای مربوط به این کیف پول بیت کوین عمدتا مثبت هستند.

کیف‌پول سامورایی

کیف‌پول سامورایی (Samourai) یک کیف‌پول گرم است که دارای انواع مختلفی خصوصیات است. حریم خصوصی پیشرفته، امنیت بالا و یکپارچگی تراکنشی تنها چند مورد از خصوصیات آن است. این کیف‌پول در نظر دارد تا با هر معامله منفرد، کنترل کاملی را در مورد حفظ حریم خصوصی و هزینه ماینرها در اختیار کاربر قرار دهد. این کیف‌پول مدعی است که کد امنیتی BIP 47 را ارائه می‌کند که باعث ایجاد حریم خصوصی در آدرس‌های پرداخت عمومی می‌شود. همچنین دارای دستورات پیام کوتاه از راه دور است که انعطاف‌پذیری و قابلیت استفاده را افزایش می‌دهد. بسیاری سامورایی را محبوب و بهترین کیف پول بیت کوین می‌دانند.

کیف‌پول سامورایی-

کیف‌پول مایکلیوم

کیف‌پول مایکلیوم (Mycelium) به‌عنوان یکی از برنامه‌های برتر در فروشگاه گوگل پلی شناخته شده است. بر اساس وب‌سایت رسمی برنامه، ابزارهای جدیدی در این کیف‌پول وجود دارند که به‌ زودی منتشر می‌شوند و عملکرد کیف‌پول را تکمیل می‌کنند.

به‌عنوان‌مثال، پیش‌بینی می‌شود که این برنامه دارای حساب‌های فیات کاملاً گسترده، مبتنی بر بلاک‌چین و همچنین کارت‌های بدهی باشد که به کیف‌پول وصل شده و توسط آن صادر شده است. راه‌حل همچنین در نظر دارد گزینه‌ای را برای تبادل رمزارزها از طریق کیف‌پول نرم‌افزاری خود ارائه دهد که بسیار مناسب استفاده برای مبتدیان است.

کیف‌پول آج. اپ

این کیف پول بیت کوین به کاربر امکان می‌دهد طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتال مختلف را کنترل و ذخیره کنند. این برنامه برای دستگاه‌های iOS ازجمله آیفون و آی‌پد و یک برنامه اندروید برای یک دستگاه اندروید است. استفاده از آن آسان است و در اپ استور و گوگل پلی در دسترس است.

این کیف‌پول از چند دارایی رمزارز پشتیبانی می‌کند و هم برای دارندگان بلندمدت و هم برای معامله گران فعال مناسب است. این پلتفرم این امکان را به کاربر می‌دهد تا در هرزمانی بین دارایی‌های مختلف مبادله کند. شما همچنین می‌توانید رمزارزها را از داخل برنامه خود بخرید و بفروشید که باعث بهبود تجربه کاربری و انعطاف‌پذیری کلی می‌شود.

کیف‌پول BRD

کیف پول BRD یک راه‌حل ذخیره‌سازی بسیار ساده و ایمن برای بیت‌کوین، اتریوم و طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال دیگر است. این برنامه برای بارگیری در اپ استور و گوگل پلی در دسترس است. این کیف‌پول کاربر را قادر می‌سازد که بیت‌کوین را از طریق طیف وسیعی از روش‌های مختلف، ازجمله کارت‌های اعتباری، خرید خودپرداز بیت‌کوین به‌صورت حضوری و سایر موارد خریداری کند. همچنین امکان تبدیل رمزارزها امکان‌پذیر است. طراحی آن ساده و کاربرپسند است و امکان ذخیره و تبادل در لحظه را فراهم می‌کند. گفته می‌شود که این کیف‌پول از طریق یک کلید کاغذی ۱۲ کلمه‌ای به‌طور مستقیم به بلاک‌چین وصل شده است. به‌ نوبه خود، هیچ حسابی در این کیف‌پول وجود ندارد که مجبور شوید آن را تنظیم کنید یا رمز عبورهای آن را به خاطر بسپارید.

کیف‌پول بلاک‌چین. اینفو

این کیف پول بیت کوین به کاربر امکان خرید، فروش، تبادل و برقراری ارتباط با بیت‌کوین می‌دهد. استفاده از آن بسیار آسان است و به شما امکان می‌دهد بیش از تراکنش‌های خاص پیش بروید، به داده‌های زنده بیت‌کوین و بسیاری موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. به نظر می‌رسد که این کیف‌پول بلاک‌چین برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که به دنبال بینش بیشتری در بازار هستند و مشتاق تعامل در بازار رمزارز هستند.

کیف‌پول کوین‌بیس

کوین‌بیس (Coinbase) بزرگ‌ترین صرافی رمزارز مستقر در ایالات‌متحده است و همچنین دارای یک سرویس کیف‌پول است. این کیف‌پول اغلب در نقدهای کیف پول بیت کوین نظرات مثبتی دریافت می‌کند و از رمزارزهای ارائه‌شده توسط خود صرافی پشتیبانی می‌کند. این کیف‌پول به کاربر اجازه می‌دهد تا با رمزارزها با روشی نسبتاً یکپارچه تراکنش انجام دهد.

یکی از این مزایای این کیف‌پول این است که حساب‌های متداول را از طریق روش «جهش کوین‌بیس» بررسی می‌کند که امنیت بیشتری را به کیف‌پول اضافه می‌کند. همچنین این کیف‌پول برای جمعیت برنامه‌ریزی بازنشستگی محبوب است. هزینه بالای تراکنش آن یکی از معایب آن است.

کیف‌پول کوین‌بیس-

نتیجه‌گیری

واضح است که، کیف‌پول‌های بیت‌کوین زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. درحالی‌که موارد فوق محبوب‌ترین هستند، راه‌حل‌های دیگری نیز وجود دارد که شما نیز می‌توانید به آن‌ها نگاهی بیندازید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید هدف شما از استفاده از کیف‌پول است.

انواع کیف پول بیت کوین

اگر می‌خواهید به‌طور فعال با بازار رمزارز در تعامل باشید و به‌طور مرتب تجارت کنید، ممکن است یک کیف پول بیت کوین گرم بسیار ایمن برای شما بهتر باشد، زیرا دسترسی آسان‌تر به وجوه شمارا فراهم می‌کند. علاوه بر این، کیف‌پول‌های گرم معمولاً با طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های مختلف مانند یک دستگاه اندرویدی سازگار هستند، و امکان انجام تراکنش‌ها با رمزارزها را نیز ممکن می‌سازند.

از طرف دیگر، اگر به رمزارز به‌عنوان یک کار و سرمایه‌گذاری بلندمدت نگاه می‌کنید، واضح است که بهتر است که کلیدهای خصوصی خود را در یک کیف‌پول سرد نگه‌دارید. ازآنجاکه این کیف‌پول‌ها به اینترنت وصل نمی‌شود، هک کردن آن‌ها بسیار چالش‌برانگیز است. باز هم، یک نقد کیف‌پول خوب می‌تواند به شما در اینجا کمک کند.

به خاطر داشته باشید که کیف‌پول‌های بیت‌کوین زیادی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد از طریق رابط وب اقدام به خرید رمزهای ارز داشته باشید و این چیزی است که برای کاربران مبتدی بسیار راحت است، زیرا دردسر تعامل با بازار را از طریق صرافی‌های رمزارز را رفع می‌کند. کیف‌پول‌هایی با ویژگی‌های داخلی مبادله نیز وجود دارند که به شما امکان می‌دهد رمزارزهای خود را بدون نیاز به ثبت‌نام و تأیید اعتبار در صرافی‌های مختلف به‌طور مستقیم از طریق برنامه مبادله کنید. به‌ عبارت ‌دیگر، بهترین کیف پول بیت کوین برای شما کیف‌پولی است که بر اساس اهداف سرمایه‌گذاری شما بهترین نتیجه را ارائه دهد.

توجه: مسئولیت بررسی مجاز بودن یا ممنوعیت کاربران ایرانی برای کیف پول‌های مختلف با خوانندگان مقاله است.
چکیده
کیف پول بیت کوین چیست – همه چیز درباره این کیف پول|دیجی ریال
نام مقاله
کیف پول بیت کوین چیست – همه چیز درباره این کیف پول|دیجی ریال
توضیحات
بهترین روش نگهداری بیت‌کوین استفاده از کیف پول بیت کوین است. در این مطلب با ما همراه باشید تا نگاه دقیقی به این نوع کیف پول‌ها داشته باشیم.
نویسنده
منتشر کننده
دیجی ریال
لوگو
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.