ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

کارگزاران پرفکت مانی برای تجارت در بازار فارکس

پرفکت مانی از سال ۲۰۰۷ وجود داشته است، احتمالا حتی زودتر از آن نیز بوده است

خرید و فروش و معامله در فارکس با کارگزاران پرفکت مانی

در حالی که به دنبال روش های واریز و سپرده گذاری در فارکس هستید، احتمالا متوجه شده‌اید که تعداد کمی از کارگزاران، یک سرویس پرداخت آنلاین به نام پرفکت مانی را می‌پذیرند. در حقیقت، این یک سرویس شناخته‌شده است که مورد استقبال بسیاری از فروشندگان آنلاین، هم در داخل و هم خارج از دنیای سرمایه‌گذاری است.

اما پرفکت مانی چیست و چگونه برای واریزها و برداشت های فارکس کار می‌کند؟ مقاله زیر را بخوانید تا همه چیز را در مورد استفاده از پرفکت مانی برای تجارت آنلاین یاد بگیرید.

اطلاعاتی در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی از سال ۲۰۰۷ وجود داشته است، احتمالا حتی زودتر از آن نیز بوده است. یک کیف پول الکترونیکی است که می‌تواند برای انتقال پرداخت‌ها، ذخیره ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات، خرید آنلاین و سود بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

برداشت پرفکت مانی- واریز پرفکت مانی

در مورد شرکتی که سرویس را اداره و اجرا می کند، هیچ پیشینه و اطلاعاتی وجود ندارد. حتی رویترز قادر به شناسایی مالک نبوده است. بیشتر مردم بر این باورند که این شرکت خارج از پاناما فعالیت می کند، اما دولت آن کشور این موضوع را انکار کرده‌است. آدرس سایت قبلا www.perfectmoney.com بود، اما اکنون به www.perfectmoney.is منتقل شده است.

همچنین ابهاماتی در ارتباط با ماهیت دقیق پرفکت مانی وجود دارد. صرف نظر از این گزارش از رویترز، پرفکت مانی به عنوان کیف پول الکترونیکی عمل می کند و ارز دیجیتال خودش را ارائه می دهد که به عنوان پرفکت مانی نیز خوانده می شود. اگر به وب سایت شرکت بروید و سوالات متداول را مطالعه کنید، چهار ارز دیجیتالی که تحت حمایت و پشتیبانی قرار می‌گیرند را خواهید دید: دلار آمریکا، یورو، طلا و بیت کوین.

بنابراین شهرت پرفکت مانی، به خاطر کیف ترکیبی آن است. از طرفی، سرویسی است که برای مدتی فعال بوده است و به نظر می‌رسد در میان بسیاری از کاربران آنلاین محبوب است.

از طرف دیگر، می‌تواند در مورد اینکه چه کسی شرکت را اداره می‌کند، کمی مورد تایید قرار گیرد و سرویس آن تا حدی مبهم است. باید خودتان در تصمیم‌گیری احتیاط کنید و تصمیم بگیرید که در آنجا حساب باز کنید یا نه.

یک کارگزار پرفکت مانی چیست؟

یک کارگزار پرفکت مانی، به سادگی یک وب سایت تجاری است که این روش را برای واریزها و برداشت ها می پذیرد. از آنجا که این یک سیستم بلند مدت برای پرداخت آنلاین است، خواهید دید که تعدادی از کارگزاران، آن را به عنوان گزینه‌ای در صفحات بانکی خود، فهرست می‌کنند. دیجی ریال یکی از این معامله در فارکس با کارگزاران پرفکت مانی می باشد. در واقع خرید و فروش پرفکت مانی در سایت دیجی ریال با استفاده از درگاه مستقیم پرفکت مانی انجام می شود.

اگر یک کارگزار، به شما اجازه می‌دهد که از پرفکت مانی استفاده کنید، باید تصمیم بگیرید که از آن برای واریز، برداشت، یا هر دو استفاده کنید (برخی از سایت‌های تجاری شما را ملزم می کنند که از همان روشی که برای برداشت ها و واریزها انتخاب می‌کنید، استفاده کنید).

واریز وجه با استفاده از پرفکت مانی، با رفتن به صفحه بانکی و انتخاب آن به عنوان روش واریزتان انجام می شود. از آنجا می‌توانید انتظار داشته باشید، به وب سایت پرفکت مانی هدایت شوید و در آن باید وارد سیستم شوید. از آنجا می‌توانید پول را به حساب تجاری تان ارسال کنید.

وقتی که زمان برداشت فرا می‌رسد، باید شماره حساب پرفکت مانی خود را ارائه کنید تا سایت تجاری بتواند این وجوه را به حساب شما انتقال دهد. سپس می‌توانید آن‌ها را از طریق کیف پول از حساب بانکی خود برداشت کنید. در سایت دیجی ریال شما درگاه مستقیم پرداخت پرفکت مانی را مشاهده خواهید نمود و می توانید مسقیماً با استفاده از آن پرداخت خود را انجام دهید.

چرا شما باید از کارگزار پرفکت مانی استفاده کنید؟

دلایل اصلی استفاده از پرفکت مانی برای واریز وجه به حساب تجاری فارکس و یا برداشت از آن، همان کاری است که برای اغلب کیف پول های الکترونیکی، برای راحتی و حفظ حریم خصوصی انجام می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بازکردن حساب پرفکت مانی می توانید مقاله “همه چیز درباره پرفکت مانی” را در سایت دیجی ریال مطالعه نمایید. در این مقاله که بخش اول از هشت بخش مقاله در مورد باز کردن و استفاده از حساب پرفکت مانی است، سوالات رایج شما برای بازکردن و نحوه استفاده از سیستم پرفکت مانی پاسخ داده شده است.

زمانی که صحبت از ذخیره‌سازی و انتقال وجوه به صورت آنلاین است، پرفکت مانی، انعطاف‌پذیری زیادی ارائه می‌دهد. بسیاری از کاربران آن را انتخاب می‌کنند چون هم از فیات و هم از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند. شما حتی می‌توانید به صورت مستقیم در حساب خود یک ارز را به ارز دیگری تبدیل کنید.

حساب‌های بانکی، ۴ % سود در سال به دست می‌آورند و هزینه‌ها رقابتی هستند. حساب های چندمنظوره برای استفاده شخصی یا حرفه‌ای در دسترس هستند، که هر کدام دارای ویژگی‌ها و هزینه‌های متفاوتی هستند.

شما همچنین ممکن است از این روش واریز استفاده کنید اگر سرویس دیگری از کیف پول الکترونیکی تان توسط کارگزاری که می‌خواهید با آن معامله کنید، پذیرفته نمی‌شود.

چگونه یک کارگزار پرفکت مانی خوب انتخاب کنیم؟

هنگامی که کارگزار فارکسی انتخاب می‌کنید که پرفکت مانی را هم ارائه می‌دهد، شما باید هم کیفیت کلی کارگزار و هم ویژگی‌های مربوط به نقل و انتقالات با استفاده از این سرویس را در نظر بگیرید.

زمانی که پای ملاحظات کلی در میان است، کارگزاری که انتخاب می کنید باید به شما موارد زیر را ارائه کند:

  • پلت فرمی که از لحاظ قابلیت و ویژگی بسیار غنی است و استفاده از آن آسان است و قابل اطمینان است.
  • اسلیپیج، اسپردها و کمیسیون های کم.
  • مطابقت با نیازهایتان با توجه به اندازه تجارت.
  • سازگاری با هر نرم‌افزار تجاری که می‌خواهید از آن استفاده کنید.
  • پشتیبانی عالی در صورت نیاز به تیم خدمات مشتری

در مورد ملاحظاتی که مربوط به استفاده از پرفکت مانی است، به دنبال موارد زیر باشید:

  • پردازش سریع واریزها و برداشت‌هایتان با استفاده از این سرویس.
  • هزینه های کم – یا هزینه های رایگان از طرف کارگزار

در اینجا به معرفی تعدادی از بهترین کارگزاران فارکس ، که پذیرنده پرفکت مانی هستند می پردازیم:

# Logo Name Deposit Spreads Platforms Funding Methods
1 MultiBank Group MultiBank Group from 50 USD low Web, MetaTrader 4, MetaTrader 5 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, Perfect Money
2

FXOpen

FXOpen from 1 USD low Web, MetaTrader 4 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, FasaPay, UnionPay, WebMoney, Perfect Money, Yandex Money, Qiwi, Bitcoin, Ethereum, Liteсoin, RBK Money, Intellect Money, PaySafeCard
3 FortFS FortFS Deposit from 5 USD low Web, MetaTrader 4, MetaTrader 5, Ninja Trader, CQG Wire Transfer Credit Cards Skrill Neteller FasaPay WebMoney Perfect Money Qiwi
4 Binary.com Binary.com from 5 USD low Web, MetaTrader 5, Binary Platform Wire Transfer Credit Cards Skrill Neteller FasaPay WebMoney Perfect Money Yandex Money Qiwi Bitcoin Bitсoin Cash Ethereum Liteсoin PaySafeCard
5 FirewoodFX FirewoodFX from 10 USD mid Web, MetaTrader 4 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, FasaPay, UnionPay, Perfect Money
6 FBS FBS from 1 USD mid Web, MetaTrader 4, MetaTrader 5 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, Perfect Money, MyBitWallet, AstroPay
7 FXChoice FXChoice from 100 USD mid Web, MetaTrader 4, MetaTrader 5 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, Vload, FasaPay, UnionPay, Perfect Money, Trustly, Qiwi, ePayments, Bitcoin, Bitсoin Cash, Ethereum, Liteсoin, Ripple, POLi, UPayCard, PaySafeCard, AstroPay
8 LeoPrime LeoPrime from 10 USD low MetaTrader 4 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, UnionPay, Perfect Money, Bitcoin
9 Exness Exness from 1 USD low Web, MetaTrader 4, MetaTrader 5 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, WebMoney, Perfect Money, Yandex Money, Qiwi, Bitcoin
10 FXTM FXTM from 5 USD mid Web, MetaTrader 4, MetaTrader 5 Wire Transfer, Credit Cards, Skrill, Neteller, FasaPay, UnionPay, WebMoney, Perfect Money, Yandex Money, Qiwi, Bitcoin, Ethereum, Liteсoin, Dash DusuPay, DixiPay, CashU


فراموش نکنید که پرفکت مانی خودش، هزینه ها را شارژ می‌کند. بنابراین، اگر هیچ هزینه‌ اضافی از طرف کارگزار فارکس وجود نداشته باشد، این کار هزینه‌های انتقال شما را به حداقل می‌رساند. همچنین به خاطر داشته باشید که هر گونه تبدیل در پرفکت مانی با یک قیمتی انجام می شود و هزینه‌هایی برای برداشت پول از کیف پول الکترونیکی و واریز آن به حساب بانکی یا آدرس بیت کوین وجود دارد.

نتیجه گیری

آیا پرفکت مانی بهترین روش برای واریز کردن وجوه به حساب فارکس و برداشت کردن از آن است؟ در اکثر موارد، قطعا گزینه‌های شفاف تر و معتبرتری در این زمینه وجود دارد. اما در برخی شرایط، معامله گران ممکن است آن را جایگزین مناسبی برای دیگر کیف پول های الکترونیکی و دیگر روش‌های پرداخت بیابند.

این ایده خوبی است که قبل از اینکه تصمیم بگیرید که از آن استفاده کنید، کمی درباره پرفکت مانی تحقیق کنید. قسمت درباره ما، سوالات متداول و هزینه ها را از طریق سایت مطالعه کنید و کمی درباره پیشینه آن تحقیق و بررسی کنید. همچنین می‌توانید از اطرافیان سوال کنید تا ببینید آیا معامله گر دیگری از آن استفاده می کند یا خیر. تحقیق کنید که آیا آن‌ها تجربیات خوبی بدست آورده اند و پرفکت مانی را سریع، راحت، امن و قابل‌اعتماد می دانند.

ایده دیگر، تماس با تیم خدمات مشتری پرفکت مانی است که به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در دسترس هستند. سوالاتتان را بپرسید و ببینید چه نوع پاسخی دریافت می‌کنید. این یک روش عالی برای آزمایش کردن تعهد سایت به نیازهایتان است.

به طور خلاصه، شما همیشه باید درباره مسائل مالیتان براساس هوش و عقل خودتان تصمیم بگیرید. به نظر می‌رسد که تعداد زیادی از کاربران از پرفکت مانی راضی باشند، اما بسیاری دیگر با روش واریز در فارکس که امکان بررسی مالکیت، تاریخ و موقعیت شرکت را فراهم می‌کند، راحت‌تر خواهند بود.

سوالات متداول

سوال: آیا پرفکت مانی کاملا قانونی است؟

پاسخ: صادقانه گفتنش سخت است. از آنجا که این سایت موفق شده است تا مدت طولانی در کسب و کار باقی بماند، به نظر می‌رسد که خدماتی که ارایه می‌دهد از نظر منطقی قابل اطمینان و قابل‌اعتماد هستند.

سوال: چه کسی پرفکت مانی را اداره می کند؟

پاسخ: به نظر نمی‌رسد کسی جواب این سوال را بداند. اگر رویترز نداند، بعید است که کسی غیر از افرادی که این وب سایت را اداره می‌کنند، بدانند.

سوال: چگونه می توانم با یک کارگزار پرفکت مانی شروع به کار کنم؟

پاسخ: برای شروع باید حساب خود را با پرفکت مانی ثبت کرده و مقداری پول نقد به آن انتقال دهید تا آماده شوید که اولین واریز خود را انجام دهید. برای شارژ ریالی حساب پرفکت مانی خود می توانید از سایت دیجی ریال که پارتنر رسمی سایت پرفکت مانی است، اقدام نمایید.

زمانی که این مرحله را انجام دادید، نگاهی به فهرست کارگزاران پیشنهادی پرفکت مانی در این صفحه بیاندازید و سایتی را انتخاب کنید که ویژگی‌های مورد نظر شما را ارائه می دهد. برای داشتن یک حساب، در سایت ثبت‌نام کنید و سپس پرفکت مانی را به عنوان روش واریز خود انتخاب کنید. زمانی که مقداری پول انتقال دادید، آماده شروع تجارت و معامله خواهید بود.

توجه داشته باشید که اگر از بیت کوین برای واریز کردن به حساب پرفکت مانی استفاده می‌کنید، باید بفهمید که آیا این یک ارز پایه قابل‌قبول در سایت فارکسی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، است یا نه. اگر اینطور نیست، باید قبل از انتقال پولتان به حساب تجاری، اقدام مداخله ای تبدیل بیت کوین به یک ارز پایه دیگر (به احتمال زیاد ارز فیات مانند دلار آمریکا یا یورو) را انجام دهید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.