ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

قیمت تتر و تاثیر آن روی ارزش بیت کوین

چهار راه برای تغییر ساختار قیمت بیت کوین در سال 2020 پیش بینی شده است.

نموداربندی قیمت خرید و فروش تتر و قیمت خرید و فروش بیت کوین

 

نموداربندی قیمت خرید و فروش بیت کوین در بازه زمانی طولانی‌تر، ساختار بازار و صدور ۱ میلیارد رمزارز تتر تاکنون در سال جاری باعث شده است تا تحلیل گر ارزهای دیجیتال و سهام FilbFilb به طور باور نکردنی روند صعودی در معاملات بیت کوین / دلار آمریکا تا پایان سال ۲۰۲۰ داشته باشد. میزان عرضه کنونی رمزارز تتر حاکی از آن است که قیمت بیت کوین تا سطح 20000 دلار اصلاح می شود

معامله گران بیت کوین به سه گروه تقسیم می شوند

از زمان اصلاح بیشترین قیمت ممکن یعنی 13800 دلار و سه بار افت قیمت و رسیدن به بالای سطح ۱۲،۵۰۰ دلار، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به سه گروه تقسیم شدند.

اولی، دیدگاه نزولی را دربرداشت و یک پولبک از 8500 – 7500 دلار را پیش‌بینی کرد که اغلب به شکاف CME اشاره می‌کند.

دومین یک دوره طولانی از تثبیت قیمت را پیش بینی می کند که در آن قیمت بیت کوین بین ۹۰۰۰ تا ۱۲ هزار دلار ثابت می‌ماند، فرصتی برای بازرگانان زرنگ و سرمایه گذاران نهادی فراهم می کند تا قبل از نیمه دوم سال ۲۰۲۰ سرمایه خود را افزایش دهند.

گروه سوم سقوط ناگهانی سهمی وار قیمت را به عنوان چیزی بیش از یک تلنگر تفسیر نمی کند و در اعتقاد خود ثابت‌قدم باقی می‌ماند که دارایی دیجیتال در نهایت به سطح ۱۳۵۰۰ دلار و بالاتر باز خواهد گشت.

 

 

چهار راه برای تغییر ساختار قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به کار رفت

او در خبرنامه هفتگی خود توضیح داد که با توجه به تحلیل گر مشهور ارزهای دیجیتال و سهام Filb Filb، قیمت بیت کوین به چند دلیل تغییر ساختاری را تجربه کرده‌است.

برای مثال:

  • قیمت دارایی دیجیتال، نزدیک به سطح ۱۱،۸۰۰ دلار (یک مقاومت تشکیل‌شده در سه ماه اول سال ۲۰۱۸) بعد از بالا آمدن از سطح ۹،۵۰۰ دلار، در حال تثبیت است. این سطح هم اکنون به عنوان یک پشتیبان هفتگی قوی عمل می‌کند و FilbFilb معتقد است که تثبیت قیمت زیر سطح مقاومت یک شاخص صعودی است.
  • بیت کوین در طی هفت هفته گذشته به بالای سطح ۱۲۰۰۰ دلار رسیده است و عملکرد قیمت در این منطقه، از سه ماه اول سال ۲۰۱۸ تفاوت دارد، زیرا همه تلاش‌ها برای غلبه بر سطح ۱۱،۸۰۰ دلار با رد سریع مواجه شده‌اند.
  • ساختار بازار بیت کوین نشان‌دهنده یک پرچم صعودی با “حداقل هدف” است که با مقاومت هفتگی مهم بعدی در ۱۶،۰۰۰ دلار مطابقت دارد. بنا به گفته FilbFilb، این یک توافقنامه “چند ماهه” است که با رد شدن پایین‌ترین نرخ‌ها در سال ۲۰۱۸ حمایت می‌شود ” در سال ۲۰۱۸، بازآزمایی های 12000 دلار به طور مداوم روند نزولی را پشت سر گذاشت، جایی که در سال ۲۰۱۹ به نظر می‌رسد که عملکرد قیمت بیت کوین طی هفته‌های آینده، یک حرکت صعودی را آغاز خواهد کرد.
  • VRVR، خلایی را در تاریخچه قیمت بالای سطح ۱۲،۰۰۰ دلار، نشان می‌دهد و یک حرکت صعودی به سمت ۱۴،۰۰۰ دلار، درها را به سوی اکتشاف قیمت‌ها باز خواهد کرد. بعید است که یک حرکت به بالای سطح ۱۴،۰۰۰ دلار، باعث فروش شود، زیرا ممکن است افرادی که در این سطح، موقعیت دارند، به دنبال فروش نباشند.

یک شکست به بالای سطح ۱۴،۰۰۰ دلار نیز نشان‌دهنده اوج قیمت جدید در سال ۲۰۲۰ است و رویداد خبری پیرامون این رویداد می‌تواند منجر به هجوم سرمایه از سوی سرمایه گذاران مختلف شود.

در کنار همدیگر، این عوامل باعث افزایش قیمت بیت کوین تا نیمه ماه مه سال ۲۰۲۰ می شوند.

 

صدور ارز دیجیتالی تتر، فورا بازار را تحت‌تاثیر قرار نمی‌دهد

با این حال، FilbFilb هشدار می‌دهد که:

” در بازه های زمانی پایین‌تر، هدف، سطح 12.9 هزار دلار است.”

صدور تتر و عملکرد قیمت مربوط به بیت 1کوین

همانطور که قبلا بحث شد، تاخیر قابل‌توجه ای بین صدور رمزارز تتر و عملکرد قیمت مربوط به بیت کوین وجود دارد.

با شروع حجم بازار خرید و فروش تتر و مقایسه آن با زمانی که طول کشید تا به پایین‌ترین سطح خود برسد، FilbFilb اشاره می‌کند که یک تاخیر حدودا ۳۲ روزه بین عملکرد قیمت بیت کوین و تتر وجود دارد.

 

شکاف بین تتر و بیت کوین  را در نظر بگیرید

با تثبیت حجم بازار تتر به همراه حجم بازار بیت کوین، تاخیر ۳۰ روزه بین دو دارایی تا حدی هموار می‌شود که تعیین همبستگی بین هر دارایی آسان‌تر است.

همبستگی بین تتر و بیت کوین

 

با استفاده از Y=0.0002x+1.161، FilbFilb به این نتیجه رسید که همبستگی بین تتر و بیت کوین، ۰.۸۹. است.

بنابراین، هنگامی که برای حجم بازار فعلی خرید و فروش تتر، 4.34 میلیارد دلار درخواست شد، این مدل پیشنهاد می‌کند که قیمت بیت کوین باید در جایی حدود ۲۰،۰۰۰ دلار باشد.

هنگامی که این محاسبه، بدون تثبیت مجدد ۳۲ روزه مورد استفاده قرار گرفت، نتیجه هنوز، ضریب تعیین 0.8 بود. Y=0.0003x + 0.9695 ارزش 13500 دلاری بیت کوین را نشان می دهد.

ارتباط بین بیت کوین و تتر

ارتباط بین خرید و فروش بیت کوین و خرید و فروش تتر از نظر آماری معنی‌دار است.

 

مسلما، چند موارد احتیاطی وجود دارد که تحلیلگر به اندازه کافی مورد توجه قرار می‌دهد:

  • تجزیه و تحلیل بیت کوین / تتر، صرفا متکی به اطلاعات و داده های ۲۳۶ روز است و همبستگی یک تعیین خالص از علیت نیست.
  • مانند سایر استیبل کوین ها، تترهای صادر شده در هر لحظه می تواند سوخته شود.
  • تترها در هر لحظه ممکن است به چاپ برسند و USDT نمایانگر کل عرضه استیبل کوین ها در حوزه ارزهای دیجیتال نیست. به علاوه، تترها بیشتر از خرید بیت کوین، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • اگر حجم بازار بیت کوین به رشد خود ادامه دهد، فرمول و تحلیل به تعدیل نیاز خواهد داشت، چون تاثیر صدور فعلی ۱ میلیارد تتر بر روی حجم بازار ۷۰ میلیارد دلاری، تاثیر متفاوتی بر روی یک حجم بازار بزرگ‌تر یا کوچک‌تر خواهد داشت.

در نهایت، چیزی که ارزش توجه را دارد، این است که همبستگی آماری معنی‌داری بین قیمت بیت کوین و حجم بازار تتر وجود دارد.

همبستگی آماری بین قیمت بیت کوین و حجم بازار تتر

 

بنابراین می‌توان استنباط کرد که با توجه به حجم بازار خرید و فروش تتر و 1 میلیارد دلار در صادر کردن تتر در سال جاری، قیمت بیت کوین می‌تواند از ارزش فعلی 11500 دلار افزایش یابد.

FilbFilb اضافه می‌کند: ” یک حجم بازار ۱ میلیارد دلاری دیگر می‌تواند به طور بالقوه قیمت را تا حدود 5000 دلار آمریکا افزایش دهد.

اما در حالی که FilbFilb هشدار می‌دهد که او امروز با پیش‌بینی قیمت ۲۰۰۰۰ بیت کوین راحت نیست، مطمئن است که:

” شواهد آماری وجود دارند که نشان می‌دهند برای ایجاد یک حرکت جهت‌دار به سویش، به اندازه کافی رمزارز تتر وجود دارد تا آن‌ها به این روش مستقر شوند. “

 

عوامل اقتصاد کلان، از این مورد برای افزایش قیمت بیت کوین، پشتیبانی می‌کنند

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده‌ بود، یک سری از عوامل بدتر از اقتصاد در حال ارائه چالش‌هایی برای بازارهای سنتی هستند. اما به نظر می‌رسد که این موضوعات از جذابیت بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری در ذخیره ارزش در مقابل نوسانات در بازارهای سنتی حمایت می‌کنند.

ارتباط رو به رشد بیت کوین با طلا، کاهش ارزش یوان چین، برکسیت، کاهش پول جهانی در بخشی از بانک‌های مرکزی متعدد و بازده منفی اوراق‌قرضه، همه سرمایه گذاران را وادار به مشاهده بیت کوین به عنوان مانعی در مقابل نوسانات ساخت.

همانطور که کوین تلگراف، چندین هفته پیش گزارش داد، شرکت پروژهش دارایی دیجیتال، دلفی دیجیتال، پی برد که چشم‌انداز فعلی اقتصاد کلان، “طوفان عالی” برای مشتعل کردن قیمت بیت کوین است.

به عنوان مثال، “اندازه نسبی ارزش بازار بیت کوین در مقایسه با بازار قابل سرمایه گذاری طلا، فرصتی وسوسه‌انگیز برای سرمایه گذارانی است که منتظر دارایی‌هایی با پتانسیل رشد بالا و متوسط هستند.

بنابراین، جای تعجب نیست که سرمایه گذاران ممکن است به طور فزاینده‌ای به سمت بیت کوین و تتر به عنوان راهی آسان برای دستیابی به این طلای دیجیتال در ماه‌های آینده که ابرهای طوفانی در حال آمدن بر روی اقتصاد جهانی هستند، بازگردند.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.