ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

سیزده رمزارز برتر در سال ۲۰۲۰ که با GPU قابل استخراج هستند

در این مطلب قصد داریم چندین رمزارز برتر برای استخراج با GPU در سال ۲۰۲۰ را به شما معرفی کنیم. می دانم که برخی از شما با مرور تصادفی مطالب مرتبط در سایت گوگل به مطلب سایت ما رسیده اید، اما قول می‌دهیم که این مطلب به درد شما بخورد و از آن استفاده کاربردی داشته باشید. ما از چندین سال قبل وارد دنیای رمزارزها از قبیل خرید و فروش بیت کوین، خرید و فروش وب مانی، خرید و فروش پرفکت مانی، خرید و فروش تتر و … شده‌ایم و باید بگوییم که این یک سفر پربار بوده است. پربار نه تنها از نظر مالی، بلکه از سوی دیگر به این دلیل که چیزهای جدید زیادی را به من آموخته است.

بهترین رمز ارزها

اگر به دنیای رمزارز وارد شوید، که به اعتقاد من شما هم اکنون در آن قرار دارید، احتمالاً شنیده‌اید که مردم از طریق استخراج رمز ارز پول درمی‌آورند. اما این افراد آگاهانه یا ناآگاهانه نه تنها درآمد کسب می‌کنند بلکه با اجرای گره‌های کامل استخراج برای انواع رمزارز، به توسعه «پول غیر متمرکز» کمک می‌کنند. امروز، ما اینجا هستیم که به شما بگوییم که انواع رمز ارز برتر برای استخراج GPU چه ارزهایی هستند تا از این طریق هم به خودتان و هم به دنیای رمزارزها کمک کنید. پس بیایید شروع کنیم.

چندین رمز ارز برتر برای استخراج با GPU / CPU در سال ۲۰۲۰

رمزارز برتر شماره ۱ اتریوم (ETH)

یک رمزارز برتر در این زمینه که رتبه اول را هم دارد، اتریوم (Ethereum) است. این رمزارز همچنین به عنوان اتر نیز شناخته می‌شود که یک رمزارز منبع باز و غیرمتمرکز در شبکه اتریوم است که به عنوان سوختی برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که میزبان آن‌ها است، عمل می‌کند.

رمزارز برتر 2019-اتریوم

اتر یک رمزارز برتر قابل استخراج است و براساس الگوریتم کاری موسوم به اتهش[۱] استوار است. امکان استخراج اتر با استفاده از GPU-RIG با ۴ تا ۶ عدد GPU وجود دارد.

اگر تجهیزات GPU-RIG را مونتاژ و بهینه‌سازی کرده‌اید، می‌توانید انتظار داشته باشید که به راحتی بتوانید کسب درآمد کنید، زیرا پاداش آن در حدود ۳ اتریوم در هر بلاک است.

انواع GPU‌ های پیشنهادی برای استخراج ETH

 • NVIDIA
 • AMD

نکته

اگر می‌خواهید منابع رمزارز مختلف داشته باشید، همیشه می‌توانید اتریوم خود را بدون مشکل زیادی در سایت چنجلی به بیت کوین تبدیل کنید.

رمزارز برتر شماره ۲. اتریوم کلاسیک (ETC)

اتریوم کلاسیک یکی از انشعابات اتریوم است که یک رمزارز برتر قابل استخراج با GPU است. اتریوم کلاسیک هم درست مانند خود اتریوم مبتنی بر الگوریتم اثبات کار اتهش است، اما خبر خوب این است که این کوین دارای پاداش بلاک کمی بالاتر از اتریوم یعنی ۴ اتریوم کلاسیک در هر بلاک است.

دلیل این امر این است که ETC تورم بالاتر و کمیابی بیشتری نسبت به اتریوم دارد، زیرا عرضه آن بر خلاف اتریوم، به میزان ثابت است. در هر صورت، اتریوم کلاسیک یکی از سودآورترین رمزارزهای استخراجی در سال ۲۰۲۰ است که امکان استخراج آن با چندین دستگاه GPU وجود دارد.

GPU های پیشنهادی برای استخراج ETC

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۳. بیت تیوب (TUBE)

بیت تیوب یا همان تیوب (TUBE) به دلیل کاربردهایی که دارد، یک رمزارز برتر و ایده‌آل برای ماینرهای رمزارز است. ماینرهای ارزش (استخراج‌کنندگانی که رمزارز را بر اساس مورد استفاده و میزان عمر محتمل آن استخراج می‌کنند) به این رمزارز علاقه خاصی دارند.

رمزارز برتر 2019- بیت تیوب (TUBE)

بیت تیوب یک پلتفرم پخش زنده و اشتراک‌گذاری ویدیوی بدون سانسور، غیرمتمرکز و نظیر به نظیر است که مبتنی بر فناوری بلاک‌چین و IPFS است. برخلاف یوتیوب، بیت‌تیوب تبلیغات ندارد. ایجادکنندگان و تماشاگران بر اساس مدل ایرتایم (زمان تماشا)، اشتراک ویژه، ویدیو بر حسب تقاضا، کمک و اعانه و سایر اقدامات در این شبکه، یک بیت تیوب (رمزارز خصوصی در شبکه کریپتونت) کسب می‌کنند.

این رمزارز برتر بر اساس الگوریتم موسوم به کریپتونایت‌سایر (CryptoNightSaber) عمل می‌کند و به عنوان پاداش هر بلاک، تعداد ۷۵/۲۹۳ تیوب به شما می‌دهد.

GPU‌های پیشنهادی برای استخراج بیت تیوب

 • NVIDIA
 • AMD

رمز ارز برتر شماره ۴. بیت کوین گلد (BTG)

رمز ارز بیت کوین گلد یا بیت کوین طلایی یکی دیگر از انشعابات بیت کوین است که در سال ۲۰۱۷ به دنیا آمد. از آنجا که BTG یک انشعاب از بیت کوین است، زمان ایجاد بلاک و پاداش آن به ترتیب برابر با ۱۰ دقیقه و ۵/۱۲ بیت کوین گلد به ازای هر بلاک است.

GPU های پیشنهادی برای استخراج BTG:

 • NVIDIA
 • AMD

رمز ارز برتر 2019 بیت کوین گلد (BTG)

رمزارز برتر شماره ۵. مونرو (XMR)

مونرو یکی از رمزارزهای بسیار محبوب است زیرا عصر دوران پول خصوصی در فضای رمزنگاری بوده است. مونرو همچنین یک پول خصوصی منبع باز برای افرادی است که می‌خواهند حریم خصوصی تراکنشی در همه زمان‌ها داشته باشد. این امر به مونرو یک مورد استفاده جدی و عمر طولانی احتمالی می‌دهد. همچنین اخیراً بسیاری از کیف پول‌های جدید برای ایمن نگه داشتن مونرو راه اندازی شده‌اند.

به همین دلیل XMR یا مونرو رمزارز برتر دیگری است که ماینرهای ارزش با استفاده از GPU می‌توانند آن را استخراج کنند. مونرو مبتنی بر الگوریتم کریپونایت وی ایت (CryptoNightV8) است و هر ۲ دقیقه ۳۸/۳ XMR را به عنوان پاداش بلاک تولید می‌کند.

GPU های پیشنهادی برای استخراج XMR:

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۶. اوبیک یا Ubiq (UBQ)

اوبیک (Ubiq) یکی دیگر از پلتفرم‌های غیرمتمرکز برای میزبانی قراردادهای هوشمند و اپلیکشن های غیرمتمرکز است. البته این رمزارز یکی از انشعابات اتریوم است اما خود را به عنوان یک نسخه پایدار و بدون اشکال از اتریوم اثبات کرده است. این امر به این دلیل است که ساختن یک پلتفرم پویا مانند اتریوم که به طور مداوم در حال تحول است، برای توسعه دهندگان پیچیده است.

اما توسعه دهندگان این رمزارز الگوریتم کاری خود را از اتهش به الگوریتم Ubqhash تغییر دادند که با استفاده از GPU قابل استخراج باشند. اوبیک زمان بلاک و پاداش بلاک خود را به ترتیب به مقدار ۲۵/۱ دقیقه و ۷ اوبیک تغییر داده است، اما سودآوری آن کمتر از اتریوم و اتریوم کلاسیک است.

GPU های پیشنهادی برای استخراج UBQ:

 • NVIDIA
 • AMD

رمز ارز برتر شماره ۷. بیت کوین دیاموند (BCD)

بیت کوین دیاموند یا بیت کوین الماسی یکی دیگر از انشعاب‌های بیت کوین است که در اوایل سال جاری برای غلبه بر کاستی‌های بیت کوین معرفی شد. نواقصی مثل اینکه بیت کوین خصوصی نیست، در تأیید معاملات کند است و تعداد آن محدود است.

رمز ارز برتر 2019 بیت کوین دیاموند (BCD)

به همین دلیل است که توسعه دهندگان بیت کوین دیاموند میزان کل این رمزارز برتر را به ۲۱۰ میلیون و میزان پاداش را تا ده برابر بیت کوین عادی افزایش داده‌اند. بیت کوین دیاموند دارای پاداش ۱۲۵ بیت کوین دیاموند به ازای استخراج هر بلاک است که هر ۸ دقیقه یا بیشتر به یک ماینر موفق بلاک داده می‌شود.

GPU های پیشنهادی برای استخراج BCD

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۸. آیون (AION)

شبکه آیون به صورت یک سیستم بلاک‌چین چند لایه است که برای مقابله با مشکلات مقیاس پذیری، حفظ حریم خصوصی و قابلیت همکاری که برنامه‌های غیرمتمرکز امروزی با آن روبرو هستند طراحی شده است. الگوریتم کار آیون با نام اکوی هش (Equihash) برای GPU ها مناسب است و به همین دلیل است که استخراج آیون با استفاده از چند پردازنده گرافیکی، نسبتاً آسان است.

رمزارز برتر 2019 آیون (AION)

از طرف دیگر، این رمزارز برتر کمترین زمان ایجادبلاک (۱۰ ثانیه) را در بین تمام کوین‌های استخراجی با GPU که در این مطلب ذکر شده‌اند را دارد. بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید در صورت بهینه سازی GPU خود، میزان ۵/۱ آیون را به عنوان پاداش ایجاد بلاک با تکرارهای بسیار بالاتر بدست آورید. آیون بدون شک مناسب ماینرهایی است که می‌خواهند رمزارزی را استخراج کنند که در آینده دارای ارزش خواهد بود.

GPU های پیشنهادی برای استخراج AION:

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۹. انرژی (NRG)

رمزارز انرژی در حال حاضر بدون شک یکی از سودآورترین رمزارزهای قابل استخراج با GPU است. اما به نظر نمی رسد که در بلندمدت بتواند مانند سایر کوین ها موفق باشد و دارای رشد پایداری باشد. این کوین فقط برای ماینرهایی که به صورت تفریحی و برای سودهای بلادرنگ استخراج می‌کنند، مفید است و هم اکنون کاربرد خاصی برای آن پیش بینی نشده است و در نتیجه، امکان اینکه این کوین به مدت طولانی پایدار باشد، وجود ندارد. اما به هر حال، هر کسی که تصمیم به استخراج آن گرفت، می‌تواند ۲۸/۲ انرژی را به عنوان پاداش استخراج یک بلاک صحیح در هر ۱ دقیقه انتظار داشته باشد.

GPU های پیشنهادی برای استخراج NRG:

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۱۰. پیرل (PIRL)

رمزارز پیرل یک رمزارز غیرمتمرکز مبتنی بر جامعه است که اولین مسترنود[۱] مبتنی بر اتهش را به اکوسیستم بلاک‌چین معرفی کرده است. هدف پیرل استفاده از ارز غیرمتمرکز در برنامه‌های کاربردی و کاربردهای دولتی است. در حال حاضر، کسانی که می‌خواهند پیرل استخراج کنند، می‌توانند با استفاده از الگوریتم اتهش این کار را با چندین GPU انجام دهند و در هر ۱۰ ثانیه، ۶ پیرل به عنوان پاداش بلاک انتظار داشته باشند.

GPU های پیشنهادی برای استخراج PIRL

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۱۱. متاورس (ETP)

متاورس یا Metaverse یکی دیگر از بلاک‌چین‌های غیرمتمرکز عمومی چینی است و هدف آن تسهیل انتقال کم هزینه دارایی‌ها، املاک و هویت‌های دیجیتال است. این کوین زیاد آینده دار نیست، زیرا شانس بسیار کمی در این پروژه برای بلند مدت وجود دارد. این امر به این دلیل است که چندین پلتفرم دیگر در تلاش هستند تا به این هدف دست پیدا کنند و وضعیت بسیار بهتری نسبت به متاورس دارند.

اما اگر می‌خواهید ETP استخراج کنید، می‌توانید این کار را انجام دهید زیرا این کوین از الگوریتم کار قابل استخراج با GPU استفاده می‌کند و بعد از استخراج موفقیت آمیز هر بلاک می‌توانید پاداش ۵/۲ متاورس را در هر ۳۰ ثانیه بدست آورید.

GPU های پیشنهادی برای استخراج ETP

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۱۲. اکسپنس (EXP)

اکسپنس یا Expanse یک بلاک‌چین دیگر به عنوان یک پلتفرم خدماتی مانند اتریوم است و از قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز با تمرکز بر هویت، برابری، انسان دوستی، بازی سازی و حاکمیت پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم رمزارز مخصوص به خود را با نام EXP در اختیار دارد که بر اساس الگوریتم کاری اتهش است که پلتفرم بلاک‌چین را تغذیه می‌کند و با استفاده از GPU به راحتی قابل استخراج است.

این پروژه مناسب و معقول و آینده دار است، بنابراین برخی از استخراج‌گران جدی می‌توانند با انتظار افزایش قیمت در آینده، به استخراج این کوین بپردازند. زمان استخراج اکسپنس ۴۵ ثانیه است که در آن برای استخراج هر بلاک، ۴ اکسپنس پاداش می گیرید.

GPU های پیشنهادی برای استخراج EXP:

 • NVIDIA
 • AMD

رمزارز برتر شماره ۱۳. موزیکوین

موزیکوین یا Musicoin یکی دیگر از رمزارزهای مبتنی بر الگوریتم اتهش است که می‌توانید با استفاده از GPU های خود آن را استخراج کنید. موزیکوین یک پلتفرم بزرگ برای اهالی موسیقی که دارای ارز دیجیتال بومی خود یعنی موزیک (MUSIC) است. با استفاده از این ارز دیجیتالی، اهالی موسیقی می‌توانند به طور مستقیم، فوری و بدون واسطه سهم عادلانه خود از هنر موسیقی را دریافت کنند.

[۱] Masternode

رمزارز برتر 2019 موزیکوین

ماینرهای موزیکوین می‌توانند انتظار داشته باشند که با هر بار استخراج موفق یک بلاک در هر ۱۳ ثانیه، ۲۴۶ موزیکوین کسب کنند.

GPU های پیشنهادی برای استخراج موزیکوین:

 • NVIDIA
 • AMD

سخن پایانی

در این مطلب چندین رمزارز برتر که هم اکنون با GPU قابل استخراج هستند و سودآوری خوبی دارند را به شما معرفی کردیم. البته که بیت کوین هنوز هم رمزارز برتر برای استخراج است، اما همه نمی‌توانند بیت کوین را استخراج کنند و به همین دلیل ما برخی از کوین های قابل استخراج با GPU را معرفی کردیم. دقت کنید که ما این کوین‌های قابل استخراج با GPU را بر اساس مورد استفاده و طول عمر احتمالی آن‌ها مرتب کرده‌ایم، زیرا معتقدیم برای یک ماینر که در کار خود جدی است، این موضوع باید مورد توجه باشد.

این امر به این دلیل است که وقتی در حال استخراج یک رمزارز هستید، بهترین کار استخراج رمزارزی است که در آن مقطع نسبتاً سودآور است و فرصتی برای پیشرفت در آینده هم دارد. بدین ترتیب شما به عنوان یک استخراج‌گر قادر خواهید بود بسیاری از کوین‌ها را در هنگام پایین بودن هش‌ریت[۱] جمع آوری کرده و بعداً از افزایش قیمت آن ها بهره مند شوید.

[۱] hashrate

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.