ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین تا زمانی که به سود برسد، کار دشواری است، اما اگر تلاش کنید موفق خواهید شد

استخراج بیت کوین تا زمانی که به سود برسد، کار دشواری است، اما اگر تلاش کنید موفق خواهید شد.

شما در این آموزش فرا می گیرید چگونه بیت کوین استخراج کنید، چگونه فرایند استخراج را آغاز کنید، بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین چیست، بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین چیست و از کجا بهترین استخر استخراج بیت کوین را پیدا کنید و چگونه اندوخته بیت کوین خود را افزایش دهید.

چگونه بیت کوین استخراج کنیم؟

پیش از این که فراگیری استخراج بیت کوین را آغاز کنید، خوب است معنی استخراج بیت کوین و انواع استخراج مانند هیدروماینینگ را بدانید. استخراج بیت کوین قانونی است و با فرایندهای تایید SHA256 Double Round Hash به دست می آید تا معاملات بیت کوین را معتبر کند و امنیت لازم را برای دفتر کل شبکه بیت کوین فراهم کند. سرعت استخراج بیت کوین به صورت هش بر ثانیه اندازه گیری می شود.

شبکه بیت کوین بین تلاش  ماینرهای بیت کوین برای استخراج آن و افرادی که توان محاسباتی لازم را فراهم می کنند موازنه برقرار می کند. این موازنه هم به شکل بیت کوینی که به تازگی استخراج شده و هم به شکل پاداش معامله می باشد که در آن قید شده که هنگام استخراج بیت کوین معتبر است. هر چه توان محاسباتی بیشتر باشد، سهم پاداش بیشتری نصیبتان می شود.

گام نخست: بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین

خرید بیت کوین:

در مواردی، ممکن است لازم باشد که سخت افزار استخراج بیت کوین خریداری کنید. برای این منظور، علاوه بر سایت های معتبر فروش سخت افزار بیت کوین، می توان نمودارهای بیت کوین را بررسی کنید.

بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین را از کجا آغاز کنیم؟

برای شروع استخراج بیت کوین، به سخت افزار استخراج بیت کوین نیاز دارید. در ایام ابتدایی عرضه بیت کوین، چنین امکانی وجود داشت که با CPU کامپیوتر شخصی خود یا با استفاده از کارت گرافیک پرسرعت، مشغول استخراج بیت کوین شوید. اما امروزه چنین شیوه ای دیگر امکان پذیر نیست. تراشه های ASIC رایج استخراج بیت کوین عملکردی تا صد برابر سیستم های قدیمی ارائه می کنند که موجب فتح صنعت استخراج بیت کوین شده است.

استخراج بیت کوین با هر ابزار ضعیف تری، برق بیشتری از آن چه که می توانید به دست آورید، مصرف می کند. حتما باید با بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین که مخصوص همین کار ساخته شده، اقدام به استخراج کنید. چند کارخانه مثل آوالون سیستم های عالی عرضه می کنند که مخصوص استخراج بیت کوین ساخته شده است.

بهترین خدمات استخراج ابری بیت کوین

بهترین خدمات استخراج ابری بیت کوین

 گزینه دیگر، خرید قراردادهای استخراج ابری بیت کوین است. این شیوه تا حد زیادی فرایند استخراج را آسان می کند ولی ریسک را افزایش می دهد چرا که دسترسی به سخت افزار واقعی وجود ندارد.

آن چه در ادامه لیست شده است به منزله تایید این خدمات نیست. کلاهبرداری های بسیار گسترده ای در خصوص استخراج ابری بیت کوین صورت می گیرد.

هشفلر: هشفلر قراردادهای SHA-256 ارائه می کند و می توان کوین های SHA-256 پر سودتری استخراج کند، در حالی که پرداخت های اتوماتیک هنوز به صورت BTC هستد. مشتریان حداقل باید GH/s 10 خریداری کنند.

جنسیس ماینینگ: جنسیس ماینینگ بزرگترین ارائه دهنده استخراج ابری بیت کوین و رمز نگاری است. جنسیس ماینیگ سه طرح استخراج ابری ارائه می کند که قیمت قابل قبولی دارد. جنسیس ماینیگ قراردادهای استخراج زدکش را هم ارائه می دهد.

هشینگ ۲۴: هشینگ ۲۴ از سال ۲۰۱۲ به موضوع استخراج بیت کوین ورود کرده است. تجهیزات آن در ایسلند و گرجستان است. از تراشه های مدرن ASIC از BitFury استفاده می کند که بیشترین عملکرد و بازدهی ممکن را ارائه می کند.

ماینکس: ماینکس یک گردآورنده پروژه های بلاک چین است که به شکل بازی شبیه ساز اقتصادی ارائه می شود. کاربران، بسته های ابری می خرند که بعدا در ساخت شاخصی از مجموعه های از پیش انتخاب شده فارم های استخراج ابری، بخت آزمایی ها، کازینوها، بازارهای دنیای واقعی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ماینرگیت: استخر و استخراج یکپارچه و خدمات استخراج ابری بیت کوین را ارائه می کند.

هش نست: هش نست با بیت کوین کار می کند و تولید کننده خط انت ماینر های بیت کوین می باشد. هش نست در حال حاضر بیش از ۶۰۰ انت ماینر S7 برای اجاره دادن دارد.

نایس هش: نایس هش ویژگی منحصر به فردی دارد و آن این است که از دفتر سفارشات استفاده می کند تا قرارداد استخراج خریداران و فروشندگان را تطبیق دهد.

ای اوبوت: می توانید استخراج بیت کوین را با مبلغ کمی به میزان ۱۰ دلار آغاز کنید. ای اوبوت ادعا می کند که مشتریان می توانند در ۱۴ ماه به سود کلانی برسند.

ماین آن کلاود: ماین آن کلاود در حال حاضر حدودا ۳۵ TH/s از تجهیزات استخراج را جهت اجاره دادن در فضای ابری در اختیار دارد. برخی ماینرهای در دسترس برای اجاره شامل انت ماینر S4 و S5 می باشد.

مقایسه سخت افزارهای استخراج بیت کوین

در حال حاضر بنابر قیمت به ازای هش و بازدهی مصرف برق، بهترین گزینه های ماینر بیت کوین از قرار زیر می باشند:

Avalon6 AntMiner S9 AntMiner S7

Avalon6

AntMiner S9  

AntMiner S7

حجم هش حجم هش حجم هش
۳.۵ Th/s 13.5 Th/s 4.73 Th/s
بازده توان بازده توان بازده توان
۰.۲۹ W/Gh 0.098 W/Gh 0.25 W/Gh
وزن وزن وزن
۴.۳ Kg 3.6 Kg 3.9 Kg
مقدار بیت کوین استخراج شده در ماه مقدار بیت کوین استخراج شده در ماه مقدار بیت کوین استخراج شده در ماه
۰.۱۲۳۲ BTC 0.3603 BTC

0.1645 BTC

گام دوم: دانلود رایگان نرم افزار استخراج بیت کوین

زمانی که سخت افزار استخراج بیت کوین را خریداری کردید، باید برنامه خاصی را جهت استخراج بیت کوین دانلود کنید. برنامه های زیادی جهت استخراج بیت کوین مورد استفاده قرار می گیرد اما دو عدد از محبوب ترین نرم افزارها، سی جی ماینر و بی اف جی ماینر است که برنامه های خط فرمان هستند.

اگر آسانی کار که با یک رابط گرافیکی حاصل می شود را ترجیح می دهید، می توانید از برنامه ایزی ماینر استفاده کنید که برنامه ای با کاربری آسان تحت ویندوز، لینوکس و اندروید است.

دانلود رایگان نرم افزار استخراج بیت کوین

گام سوم: عضو یک استخر استخراج بیت کوین شوید

در صورتی که آماده استخراج بیت کوین شدید، پیشنهاد ما این است که عضو یک استخر استخراج بیت کوین شوید. استخر استخراج بیت کوین، گروهی از ماینرهای بیت کوین هستند که با همکاری همدیگر معمای ریاضی یک بلاک را حل می کنند و در سود آن شریک می شوند. بدون استخر استخراج بیت کوین، ممکن است به مدت یک سال به استخراج بیت کوین بپردازید و هرگز بیت کوینی به دست نیاورید. این خیلی راحت تر است که به صورت مشارکتی کار کنید و سود را با گروه بزرگی از ماینرهای بیت کوین تقسیم کنید. در ادامه به ذکر چند گزینه می پردازیم.

برای یک استخر کاملا غیرمتمرکز، توصیه اکید ما p2pool است.

به نظر ما در حال حاضر استخرهای زیر با هسته بیت کوین ۰.۹.۵ یا بالاتر (هسته ۰.۱۰.۲  یا بالاتر به دلیل آسیب پذیری DoS توصیه می شود.)، بلاک های کاملا معتبری هستند.

والت بیت کوین

گام چهارم: والت بیت کوین باز کنید

گام بعدی جهت استخراج بیت کوین ساخت والت بیت کوین یا استفاده از حساب کنونی خود به منظور دریافت بیت کوینی که استخراج می کنید، می باشد کوپی (Copay) یک والت بزرگ بیت کوین است و بر روی سیستم عامل های زیادی کار می کند. والت های سخت افزاری بیت کوین نیز در دسترس است.

بیت کوین با به کارگیری یک آدرس منحصر به فردی که صرفا به شما اختصاص دارد، به والت شما واریز می شود. مهم ترین قدم برای ایجاد والت بیت کوین، ایمن سازی آن از تهدیدات احتمالی است. این مهم با فعال سازی احراز هویت ۲ مرحله ای یا نگهداری والت در یک کامپیوتر آفلاینی که دسترسی به اینترنت ندارد، حاصل می شود. والت بیت کوین با دانلود نرم افزاری که در کامپیوتر شماست، به دست می آید.

علاوه بر آن، باید توانایی خرید و فروش بیت کوین را به دست آورید. برای این منظور امور ذیل پیشنهاد می شود:

Spectrocoin: صرافی دیجیتال در اروپا با سپا در همان روز و امکان خرید با کارت اعتباری

Karken: بزرگ ترین صرافی در اروپا با سپا در همان روز

Buying Bitcoin Guide : ارائه خدمات یافتن معامله بیت کوین در کشور خود

Local Bitcoins : سرویسی فوق العاده با امکان جستجوی افراد که مایل به فروش مستقیم بیت کوین به شما هستند. اما جانب احتیاط را در پیش بگیرید.

Coinbase: مکان خوبی جهت شروع خرید بیت کوین است. ما به شدت توصیه می کنیم که هیچ بیت کوینی را در این سرویس نگهداری نکنید.

Digirial: خدمات صرافی در ایران برای تبدیل انواع کوین های دیجیتال به تومان در سریع ترین زمان و با قیمت های فوق العاده

گام پنجم: نسبت به اخبار بیت کوین به روز باشید

به روز بودن در مورد اخبار بیت کوین برای سوددهی استخراج بیت کوین اهمیت دارد. برای آگاهی از اخبار عمومی بیت کوین، سایت weusecoins.com را پیشنهاد می دهیم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.