ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

کسب درآمد ماهانه از بیت کوین

استخراج ابری یک موفقیت بزرگ برای سباستین بود که ماه‌ها تلاش می‌کرد از یک شغل شکست­خورده قبلی به شغلی دیگر برود

تاکنون به درآمدزایی از بیت کوین و سایر رمزارزها توجه کرده­ اید؟

سباستین روسی از لس آنجلس، کالیفرنیا همواره نگران پرداخت چک‌های بعدی خود بود. زندگی او مجموعه­ ای از بدهی‌ها بود و نگران این بود که چگونه آن‌ها را بپردازد. یک شب دیروقت در حالی که در اینترنت گشت می‌زد، حس کنجکاوی او برانگیخته شد و شروع به تحقیق درباره درآمدزایی از بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده کرد. ساعات طولانی تحقیق کرد و توانست روشی برای درآمدزایی از بیت کوین کشف کند که زندگی او را تغییر داد. او در نهایت توانست مقدار قابل‌توجهی درآمد کسب کند، در حالی که زمان آزاد کافی برای لذت بردن از آن را هم دارد.

من ماه گذشته وبلاگ سباستین را خواندم و تصمیم گرفتم که داستان او را در گزارش کاری وبلاگ خود شرح دهم. استخراج ابری، فرآیند استخراج با استفاده از مراکز داده‌ از راه دور است. سباستین تجهیزات مرتبط را از یک شرکت اجاره می­کند و با اجرا و نگهداری آن‌ها سر و کار دارد. استخراج ابری یک موفقیت بزرگ برای سباستین بود که ماه‌ها تلاش می‌کرد از یک شغل شکست­خورده قبلی به شغلی دیگر برود. “من یک سال پیش کارم را از دست دادم و از آن زمان به بعد نتوانستم شغل ثابت پیدا کنم، از طریق استخراج ابری من توانستم یک جریان درآمد غیر فعال ایجاد کنم که هر روز برایم درآمد کسب می­کرد.

من در ماه ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار درآمد دارم.”

– سباستین روسی

درآمدزایی با بیت کوی-سباستین روسی

روش استخراج ابری برای درآمدزایی از رمزارزها

از زمان آغاز روش استخراج ابری، سودآوری و درآمدزایی از بیت کوین افزایش یافته است. افراد زیادی با استخراج این ارزها میلیونر شده ­اند. یکی از سودمندترین روش­ها برای درآمدزایی از بیت کوین و ارز رمزنگاری شده، استخراج این ارزها است. استخراج ابری یا کلاود ماینینگ، به منزله تخصیص قدرت پردازش رایانه به شبکه بیت کوین / ارزهای رمزنگاری شده، برای کمک به تسهیل تراکنش‌ها و معاملات در این شبکه است. بسته به مقدار توان پردازشی که به شبکه قرض می­دهید، کوین دریافت می‌کنید. استخراج بسیار آسان است، می توان به سادگی نرم‌افزار استخراج را بر روی رایانه شخصی اجرا نمود و به درآمدزایی از ارزهای مختلف پرداخت. اما هرچه مردم بیشتری درگیر این کار می ­شوند، مشکل زیاد می­شود.

اکنون مردم رایانه­های خاصی را با مراکز بیگ دیتا(Big Data)  برای استخراج موثر به کار می­گیرند. در بسیاری از این روش­ها، این شرایط از کسب درآمد برای همه افراد جلوگیری کرده و تنها برای اشخاص بزرگ درآمدزایی می­کند. به تازگی، همه چیز با پیدایش شرکت‌های استخراج ابری تغییر کرده‌است که به هر کسی اجازه می‌دهند تا سرورهای استخراج را از راه دور را اجاره کنند.

درآمد دلاری با بیت کوین

سباستین از طریق تحقیقات خود به صورت آنلاین یک شرکت ماینینگ را کشف کرد که به او اجازه می­داد تا بدون هیچ مشکلی شروع به استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری کند. این شرکت به شما اجازه می‌دهد که قراردادهای استخراج را از مراکز داده‌، به مبلغ ۵ دلار بخرید.

سپس شما پرداخت‌های مداومی را از شبکه به ازای در اختیار قراردادن این قدرت پردازشی به آن‌ها، دریافت می‌کنید. سباستین ابتدا یک قرارداد کوچک بست و سپس به تدریج قراردادهای بزرگتری منعقد کرد. از آنجا که درآمد او به او اجازه می‌داد مقدار بیشتری از قدرت پردازشی را بخرد، به سرعت دریافت که ماهانه به هزاران دلار درآمدزایی از بیت کوین خواهد رسید. سباستین تنها فردی نیست که از طریق استخراج ابری به زندگی مرفهی می­رسد. ما توانسته­ایم با تعداد زیادی از مردم در ایالات‌متحده و سراسر جهان در مورد داستان‌های جالب درباره تغییر سبک زندگی آن‌ها صحبت کنیم.

سخن پایانی

من از سباستین پرسیدم چرا تصمیم گرفت راز زندگی موفقش را  با دیگران در میان بگذارد. او پاسخ داد: “احساس می‌کنم که واقعا شانس آوردم و می‌خواستم دانش و تجربه خود را با همه به اشتراک بگذارم. می­خواهم نشان بدهم که شما مجبور نیستید با تجهیزات اندک و به عنوان یک کاربر معمولی به درآمدزایی از بیت کوین بپردازید. من در دانشگاه قبل از ترک تحصیل، تئاتر می­خواندم و آن قدرها هم باهوش نیستم، اما توانستم از این تکنولوژی جدید، بهره‌مند شوم.”

یکی از دلایلی که سباستین استفاده از استخراج ابری برای درآمدزایی از بیت کوین و سایر ارزها را  پیشنهاد می‌کند، این است که استخراج با انواع ارزهای رمزنگاری شده مختلف، امکانپذیر است. استخراج ابری دارای یک الگوریتم است که سودآورترین ارز حال حاضر را انتخاب می‌کند و آن ارز را به طور ویژه استخراج می‌کند و در نتیجه سود قرارداد شما با یک شرکت اجاره تجهیزات ابری را به حداکثر می‌رساند.

هنگامی که از او در مورد چگونگی کسب بیشترین سود سوال کردم، او پاسخ داد: “بهترین راه برای ایجاد یک درآمد خوب، سرمایه‌گذاری مجدد در قراردادهای استخراج جدید است و نباید این قراردادها محدود باشند. به این ترتیب می‌توانید درآمد روزانه خود را افزایش دهید. من با سرمایه‌گذاری اولیه چند صد دلار شروع کردم که در آن زمان درآمدزایی از بیت کوین برای من تنها چند دلار در روز بود، اما از طریق سرمایه­گذاری مجدد، در حال حاضر چند هزار دلار به طور انحصاری از استخراج بیت کوین و سایر ارزها درآمد دارم.”

به یاد داشته باشید که همواره بهتر است که از کم شروع کنید. با استخراج ابری، شما می­توانید استخراج و درآمدزایی از بیت کوین و سایر رمزارزها را با سرمایه اندک آغاز کنید. سود زیاد به معنی نیاز به سرمایه­گذاری زیاد نیست. پس توصیه می‌شود که از مقدار کم شروع کنید. قرارداد استخراج خود را به همان اندازه که سود دارید افزایش داده و با کسب سودهای بیشتر، سرمایه‌گذاری‌های جدیدی انجام دهید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.