ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

آموزش کامل کار با پرفکت مانی (بخش ۲ از ۸)

چطور می توانم بفهمم که چه هزینه ای باید برای انتقال داخلی در پرفکت مانی پرداخت کنم؟

چطور می توانم بفهمم که چه هزینه ای باید برای انتقال داخلی در پرفکت مانی پرداخت کنم؟

برای پیدا کردن هزینه انتقال داخلی، باید فرم موجود در سایت http://perfectmoney.com صفحه “Send Money” را پر کنید، روی “Preview” کلیک کرده و هزینه دقیقی که باید پرداخت شود را ببینید.

خرید پرفکت مانی ووچر

چرا گیرنده پرفکت مانی متوجه انتقال داخلی من به حسابش نمی‌شود؟

این امکان وجود دارد که انتقال شما توسط سیستم نظارت هوشمند پرفکت مانی به عنوان انتقال مشکوک در نظر گرفته شود و به قسمت پردازش دستی ارسال شود. این فرآیند کمی طولانی‌تر از انتقال خودکار است. ممکن است انتقال شما به مدت چند ساعت به تعویق بیفتد، لطفا نگران نباشید. پس از اینکه پرداخت شما به شکل قانونی تایید شد، این پول به حساب شخص گیرنده واریز خواهد شد.

پرداخت سریع در پرفکت مانی چیست؟

یک پرداخت سریع گزینه‌ای است که باعث می شود زمانتان در انتقال‌های داخلی سیستم پرفکت مانی صرفه جویی شود. این یک دکمه یکپارچه در رابط وب سایت است و در هر صفحه وب سایت، قابل‌دسترسی است. این کار به ایجاد انتقال‌های داخلی با چند کلیک ماوس کمک می‌کند.

تفاوت بین پرداخت سریع و انتقال معمولی پرفکت مانی چیست؟

تنها تفاوت در سرعت تراکنش است. کاربر زمان خود را صرف رفتن به صفحه مناسب، انتخاب ارز، تایید جزئیات و غیره نمی‌کند.  فقط باید حساب گیرنده را مشخص کند و سیستم به طور اتوماتیک ارز و حساب مناسب برای برداشت وجوه را به دست خواهد آورد. رابط پرداخت سریع بلافاصله با کلیک روی دکمه “Quick Payment” که در منوی اعضا قرار دارد، ظاهر می شود.

هزینه گزینه پرداخت سریع پرفکت مانی چقدر است؟

هزینه خدمات مشابه با ۰.۵% از مقدار انتقال برای حساب‌های پریمیوم پرفکت مانی و تایید شده است. برای حساب‌های تایید نشده، هزینه ۱.۹۹ درصد از مقدار انتقال است. هزینه همیشه از تراز حساب فرستنده کسر می‌شود.

خرید با پرفکت مانی

چگونه می‌توانم یک انتقال را از طریق گزینه پرداخت سریع انجام دهم؟

هر زمان که نیاز دارید، انتقال سریع را انجام دهید، لطفا وارد حساب خود شوید و روی “Quick Payment” در گوشه سمت چپ منو کلیک کنید. فرم را با شماره‌حساب دریافت‌کننده و مقدار انتقال پر کنید. سیستم به طور اتوماتیک ارز و حساب مناسب برای برداشت وجوه از این انتقال را تعیین خواهد کرد.

سیستم چگونه یک حساب انتخاب می کند تا پول به آن ارسال شود؟

سیستم یک حساب با بودجه کافی انتخاب می‌کند. اگر کاربر چندین حساب با ترازهای کافی داشته باشد، سیستم از کاربر می‌خواهد که این انتخاب را انجام دهد.

5. مبادله کردن در پرفکت مانی (خرید پرفکت مانی،فروش پرفکت مانی)

چرا باید یک ارز را با ارز دیگر مبادله کنیم؟

با توجه به اینکه بازارهای ارز بسیار متغیر هستند و نرخ ارز به سرعت در طول روز تغییر می‌کند، مبادله ارز ممکن است بسیار سودآور شود. با مبادله یک ارز با ارز دیگر، شما می‌توانید پول خود را پس‌انداز کرده یا از پس‌انداز خود محافظت کنید.

از کجا بفهمم که با مبادله ارز پرفکت مانی، سود به دست آورده ام یا ضرر کردم؟

سرویس تحلیلی پرفکت مانی به شما این امکان را می‌دهد که بدانید از تراکنش مبادله ارزتان، سود می کنید یا ضرر می کنید. برای بررسی نتایج، با کلیک روی لینک در قسمت پایین صفحه در بخش “Exchange” به بخش  “Exchange Analytics” بروید. در اینجا می‌توانید تجزیه و تحلیل هر تراکنش را ببینید.

چگونه می‌توانم روندهای ارزی را هدایت کنم؟

شما می‌توانید تجزیه و تحلیل و اخبار را در بازار ارز در بخش “Analytics” ببینید تا فعالیت مبادله شما را موثرتر کند. برای آگاه ماندن، لطفا نوتیفیکیشن های مربوط به نرخ ارز را برای دریافت به روز رسانی ها در ایمیل یا تلفن همراه تان فعال کنید.

چطور می توانم نوتیفیکیشن ها را غیرفعال کنم؟

برای ایجاد تغییرات، به “Settings” بروید و روی  “Notifications”  کلیک کنید.

6. واریز کردن

سوالات متداول در مورد واریزها توسط وجوه بانکی ایجاد شده است.

چطور می توانم از طریق وجوه بانکی، واریزها را انجام دهم؟

اول از همه شما باید حساب خود را تایید کنید. پس از تایید، باید به بخش “Deposit” بروید و گزینه “Bank Wire” را انتخاب کنید. هنگامی که صفحه باز شد، حسابی را که می‌خواهید با یک وجه بانکی بارگذاری کنید، انتخاب کنید و مبلغ پرداختی را وارد کنید. سپس باید فرم را با ارائه تمام جزییات مورد نیاز تکمیل کرده و روی “Preview” کلیک کنید. بعد از آن، از شما خواسته می‌شود تا تمام اطلاعات وارد شده را چک کنید، یک ارایه‌دهنده خدمات ارزی اولیه تایید شده و ارایه‌دهنده خدمات ارزی ثانویه را از فهرست شرکا انتخاب کرده، و روی “Send” کلیک کنید. ارایه‌دهنده خدمات ارزی تایید شده، یک مبدل است که وجه بانکی شما را پردازش خواهد کرد. اگر سوالی دارید لطفا در تماس با ارائه دهنده رسمی خدمات ارزی که برای پردازش انتقال بانکی خود انتخاب کرده‌اید، تردید نکنید.

نکته: نشان دادن شماره فاکتور ارائه‌شده توسط سیستم در تفسیر وجه بانکی تان اجباری است.

آموزش خرید با پرفکت مانی

چرا نمی توانم فورا اطلاعات بانکی را به دست بیاورم؟

پرفکت مانی به طور مستقیم پرداخت‌ها را پردازش نمی‌کند. این تراکنش توسط ارایه دهندگان خدمات ارزی مجاز و تایید شده توسط یک کاربر انجام می‌شود. هر ارایه‌دهنده خدمات ارزی مجاز، مشخصات بانکی خود را دارد، بنابراین پس از پردازش درخواست شما در دسترس خواهد بود.

حداقل مقدار برای واریز وجه بانکی چقدر است؟

کم‌ترین مقدار در حال حاضر ۳۰۰ دلار آمریکا یا معادل آن در ارز دیگری است. این عدد ممکن است بدون اعلان قبلی تغییر کند.

چقدر طول می‌کشد تا پول را از طریق بانک انتقال دهید؟

انتقال پول از طریق بانک معمولا طی ۳ تا ۵ روز کاری انجام می‌شود. این پول بلافاصله پس از اینکه ما انتقال را از بانکتان دریافت کنیم، به حساب شما واریز می‌شود.

از چه کشورهایی می توانم وجه بانکی ام را ارسال کنم؟

برای پیدا کردن فهرست کشورها به “Deposit by Bank Wire” در بخش “Deposit” بروید

چرا مبلغی که به حساب شخصی واریز می شود کمی کم تر از مبلغ ارسالی است؟

سیستم پرفکت مانی هزینه ارسال وجوه بانکی را پرداخت نمی کند؛ با این حال بانک‌های ذی‌نفع و بانک‌های مسئول می‌توانند هزینه خدمات خود را از شما بگیرند

اگر سپرده ظرف پنج روز کاری پس از انجام آن، واریز نشود چه باید کرد؟

بعضی اوقات انتقالات بیشتر از ۵ روز طول می‌کشد. لطفا با ارائه دهنده رسمی خدمات ارزی تماس بگیرید تا سفارش تان را پردازش کرده و از تاخیر مطلع شوید. بررسی کنید که آیا نام بانک منطبق با نامی است که در سفارش انتقالتان مشخص کرده‌اید.

آیا می‌توانم از طریق چند تراکنش پول را به بخش‌هایی انتقال دهم؟

نه، شما نمی‌توانید. شما باید دقیقا مبلغی را که در سفارشتان مشخص کردید و قرار داده شده است، انتقال دهید. در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی در شناسایی وجه واریزیتان به وجود بیاید.

در کجا می‌توانم درخواست هايم را برای واریز از طریق یک سیستم بانکی ببینم؟

شما می‌توانید وضعیت برنامه خود را در بخش “History” ببینید. اگر برنامه شما به تازگی ایجاد شده است و هیچ فعالیت دیگری در حساب شما رخ نداده، می‌توانید آن را در بخش “Deposit” پیدا کنید. همچنین به روز رسانی های منظمی برای پست الکترونیکی داخلی خود در حسابتان و آدرس ایمیل تان، دریافت خواهید کرد.

فروش پرفکت مانی

درخواست من چگونه پردازش می‌شود و چقدر طول می‌کشد؟

سیستم درخواست شما را دریافت کرده و آن را برای پردازش بیشتر به ارائه کننده خدمات ارزی در عرض ۲۴ ساعت هدایت می‌کند. هنگامی که درخواست شما دریافت و پردازش می‌شود، تمام جزئیات پرداخت به شما ارسال خواهد شد، اگر هیچ مشکلی در تراکنش شما وجود نداشته باشد. زمانی که ارایه‌دهنده اولیه خدمات ارزی نتواند درخواست شما را به هر دلیلی پردازش کند، به طور خودکار به ارایه‌دهنده خدمات ثانویه ای که توسط شما انتخاب شده‌است، ارسال می‌شود. اگر قادر به پردازش این درخواست باشد، جزئیات بانک را برای انتقال پول دریافت خواهید کرد. اگر نتواند درخواست را پردازش کند، یک نامه رد درخواست دریافت خواهید کرد. زمان استاندارد پردازش درخواست، ۲۴ ساعت برای هر یک از ارایه دهندگان رسمی خدمات ارزی است.

بخش سوم مقالات “همه چیز درباره پرفکت مانی” به زودی منتشر می شود. شما می توانید تا آماده شدن بخش سوم حساب کاربری خود را در دیجی ریال ایجاد کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.