ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

خرید و فروش اتریوم

آشنایی با اتریوم و خرید و فروش آن در دیجی ریال

اتریوم چیست؟

اتر نام کوین اتریوم است که بیشتر افراد آن را با اتریوم اشتباه می‌گیرند. اتریوم بستری را فراهم می‌کند تا شما بتوانید قراردادها را به‌صورت هوشمندانه و بدون نیاز به تأیید شخص ثالث، به انجام برسانید. قرارداد‌های هوشمند به قرارداد‌هایی گفته می‌شود که صرفاً با تحقق یک سری شرایط امکان پذیر هستند.

شباهت بلاکچین اتریوم و بیت کوین در آن است که هر دو کل تاریخچه معاملات مربوط به شبکه خود را ذخیره می‌کنند.

معرفی سریع

نام ارز اتریوم
نام لاتین Ethereum
نماد ETH
تاریخ راه اندازی جولای 2015
لوگو
سایت اصلی ethereum.org
امکان استخراج دارد
نوع ارز Token
تعداد کل نا محدود
اتریوم

کاربردهای اتریوم چیست؟

اتریوم یک سیستم غیرمتمرکز و به طور کامل مستقل است که توسط هیچ شخص یا دولتی کنترل نمی‌شود. این سیستم مشکلات سیستم متمرکز را ندارد، زیرا توسط هزاران رایانه داوطلب در سراسر جهان اداره شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد، پس به این معنی است که هرگز آفلاین و خاموش نمی‌شود. علاوه بر این اطلاعات شخصی کاربران در رایانه‌های شخصیشان امن خواهد ماند و محتواهایی مانند برنامه‌های کاربردی، ویدئوها و غیره تحت کنترل سازندگان آن‌ها باقی مانده و لازم نیست از قوانین سرویس‌های میزبانی مانند یوتیوب پیروی کنند. با استفاده از اتریوم می‌توان هر سرویس متمرکزی را به حالت غیرمتمرکز درآورد.

قرارداد هوشمند چیست؟

قرارداد هوشمند (smart contract) اصطلاحی است که برای توصیف کدهایی رایانه‌ای به کار می‌رود که می‌تواند تبادل پول، محتوا، املاک، سهام یا هر چیز ارزشمند دیگر را تسهیل کند. برای درک بهتر می‌توان این‌گونه آن را توصیف کرد: قرارداد هوشمند مانند دستگاه­های فروش خودکار فعالیت می‌کند. وقتی شما قصد خرید یک نوشیدنی با استفاده از این دستگاه‌ها را دارید، پول را به دستگاه وارد می‌کنید و دستگاه به صورت خودکار پول شما را پردازش می‌کند و نوشیدنی را تحویل می‌دهد. قرارداد هوشمندی که بر اساس بلاکچین اجرا می‌شود، می‌تواند همانند یک نرم‌افزار خود اجراشونده رایانه‌ای عمل کند و بصورت خودکار در هنگام عملی شدن شروط مشخص شده در قرارداد اجرا شود. از آنجا که قراردادهای هوشمند بر اساس بلاکچین عمل می‌کنند، دقیقاً به همان شکلی که برنامه‌ریزی شده‌اند، عمل‌کرده و احتمال دستکاری، کلاهبرداری و یا هر نوع دخالت شخص ثالث در آن از بین می‌رود.

قیمت اتریوم

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد اتریوم، قیمت اتریوم نسبتا مناسب به نظر می‌رسد. از طرف دیگر بررسی قیمت اتریوم نشان دهنده قیمت پایین آن نسبت به قیمت بیت کوین است. بر اساس اطلاعات آماری، قیمت اتریوم و میزان خرید و فروش اتریوم از زمان شکل‌گیری تا به این لحظه فراز و نشیب‌های زیادی را طی کرده است. تعیین قیمت اتریوم به عوامل مختلفی بستگی دارد که با داشتن اطلاعات مناسب می‌توان خرید اتریوم را بدون ریسک انجام داد. برخی معتقدند قیمت اتریوم به قیمت خرید و فروش بیت کوین و قیمت خرید و فروش تتر نیز وابستگی دارد.

خدمات دیجی ریال در حوزه اتریوم

دیجی ریال در کنار سایر ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین، تتر و پرفکت مانی اقدام به خرید و فروش اتریوم می‌نماید. تبدیل اتریوم به ریال و تبدیل ریال به اتریوم با بهترین قیمت‌ها و در اسرع وقت جزو خدمات تارنمای دیجی ریال به کاربران محترم به شمار می‌رود تا از این طریق بتوانند اقدام به خرید آنلاین اتریوم نمایند.

خرید اتریوم از دیجی ریال

شخصی که تمایل به خرید اتریوم از تارنمای دیجی ریال را داشته باشد، بایستی ابتدا در سایت ثبت نام نموده و مراحل احراز هویت را به اتمام برساند.

کاربری که ثبت نام و احراز هویت خود را به انجام رسانیده، با ورود به حساب کاربری خود می‌تواند از منوی سمت راست صفحه، گزینه سفارش را انتحاب نموده و سفارش خرید اتریوم خود را ثبت کند.

کاربر پس از باز شدن صفحه مربوط به خرید ارزهای دیجیتال، بایستی از میان ارزهای دیجیتال و الکترونیکی که در دیجی ریال خرید و فروش می‌شود، گزینه خرید اتریوم را انتخاب نماید و مقدار اتریوم مورد نظر خود، یا معادل تومانی آن را در محاسبه گر دیجی ریال وارد نماید.

خرید اتریوم به دیجی ریال

در گام بعد، کاربر بایستی گزینه “من قوانین سایت را مطالعه و با آن موافق هستم” را کلیک نموده و گزینه “بعدی” را که با رنگ سبز ذیل این اعلام موافقت واقع شده، کلیک کند.

در این مرحله جهت خرید اتریوم، بایستی کاربر آدرس والت اتریوم (کیف پول اتریوم) خود را که قبلا ایجاد نموده است، وارد کند. (آدرس حتما کپی شده باشد تا از بروز اشتباه جلوگیری شود).

خرید اتریوم به دیجی ریال

پس از وارد کردن آدرس کیف پول و کلیک روی گزینه بعدی، برای تایید نهایی مبلغ خرید اتریوم، گزینه بررسی جزئیات نمایش داده می‌شود و اطلاعات شخصی کاربر و اطلاعات مربوط به خرید اتریوم به نمایش در می‌آید.

خرید اتریوم به دیجی ریال

در این مرحله کاربر پس از اطمینان از صحت اطلاعات پیش گفته، نحوه پرداخت خود را (که یکی از دو روش “پرداخت از کیف پول” یا “پرداخت امن بوسیله کلیه کارت­های عضو شتاب” است) معین نموده و گزینه “ثبت سفارش و پرداخت” را کلیک می‌نماید.

فروش اتریوم به دیجی ریال

شخصی که تمایل به فروش اتریوم به تارنمای دیجی‏‌ریال را داشته باشد، بایستی ابتدا در سایت ثبت نام نموده و حداقل تلفن همراه خود را تایید کند.

کاربری که ثبت نام خود را به انجام رسانیده و تلفن همراهش تایید شده باشد، با ورود به حساب کاربری خود می‌تواند از منوی بالای صفحه، گزینه “سفارش” را انتخاب نموده و فروش اتریوم خود را ثبت کند.

کاربر پس از باز شدن صفحه مربوط به فروش ارزهای دیجیتال، بایستی از میان ارزهای دیجیتال و الکترونیکی که در دیجی‌ریال خرید و فروش می‌شود، گزینه فروش اتریوم را انتخاب نماید.

در گام بعد، کاربر بایستی گزینه “من قوانین سایت را مطالعه و با آن موافق هستم” را کلیک نموده و گزینه “بعدی” را که با رنگ سبز ذیل این اعلام موافقت واقع شده، کلیک کند.

فروش اتریوم به دیجی ریال

در این مرحله، بایستی کاربر ارز مورد نظر را به آدرس کیف پول ما (حتما کپی شود) انتقال دهد و آدرس صفحه تراکنش را در قسمت “آدرس تراکنش شما” وارد کرده و گزینه “بعدی” را کلیک کند.

فروش اتریوم به دیجی ریال

در مرحله بعد، برای تایید نهایی مبلغ فروش، گزینه بررسی جزئیات فعال شده و اطلاعات شخصی کاربر و اطلاعات مربوط به فروش اتریوم به نمایش در می‌آید.

فروش اتریوم به دیجی ریال

در این مرحله کاربر پس از اطمینان از صحت اطلاعات پیش گفته گزینه “ثبت سفارش” را کلیک می‌نماید.

تیم ارزی دیجی ریال پس از بررسی تراکنش شما و تایید آن، مبلغ تراکنش را به موجودی شما در پنل اضافه می‌کند و شما می‌توانید از طریق بخش “کیف پول ریالی” ، گزینه “برداشت از کیف پول” نسبت به دریافت وجه حاصل از فروش اتریوم اقدام نمایید.

برداشت وجه از دیجی ریال

آخرین اخبار مربوط به اتریوم