ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

بهترین کیف پول بیت کوین و ارزهای دیجیتال (بخش ۱ از ۸)

این راهنما به شما کمک می‌کند بهترین کیف پول بیت کوین و ارزهای دیجیتال را پیدا کنید

توجه: کاربر گرامی، دیجی ریال صرفا سایت خرید و فروش ارزهای دیجیتال است و فروش تجهیزات یا خدمات مورد بحث در این مقاله، در حیطه کاری دیجی ریال نیست. این مقاله صرفا آموزشی است.

این راهنما به شما کمک می‌کند بهترین کیف پول بیت کوین و ارزهای دیجیتال را پیدا کنید.

نکته: همه کیف پول ها کاملا شبیه هم نیستند. کیف پول ها با ویژگی‌های متفاوتی روی پلت فرم های مختلف عرضه می‌شوند. اگر بهترین کیف پول را می خواهید، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

مقاله حاضر شامل 6 بخش اصلی زیر است:

کیف پول بیت کوین چیست؟ انواع کیف پول بیت کوین کیف پول های سخت افزاری بیت کوین
فصل 1 فصل 2 فصل 3
کیف پول چیست؟ انواع کیف پول ها کیف پول های سخت افزاری
کیف پول های داغ بیت کوین بانک ها در مقابل کیف پول های بیت کوین انواع کیف پول بیت کوین
فصل 4 فصل 5 فصل 6
کیف پول های داغ بانک ها در مقابل کیف پول ها سرقت ها و کلاهبرداری ها
بهترین کیف پول از نظر امنیت بهترین کیف پول برای موبایل بهترین کیف پول برای دسکتاپ
کیف پول سخت افزاری بیت کوین لجر نانو ایکس کیف پول سخت افزاری بیت کوین دراپ بیت کیف پول سخت افزاری بیت کوین الکتروم
لجر نانو ایکس دراپ بیت الکتروم
کیف پولی امن برای هر ارز دیجیتالی استفاده از آن در سیستم عامل های اندروید و iOS آسان است. کیف پول ساده و در عین حال قدرتمند

لجر نانو ایکس جدیدترین کیف پول سخت افزاری ارزهای دیجیتال است و استفاده از آن بسیار آسان است و  به iOS ، اندروید و کامپیوترهای رومیزی متصل می‌شود.

دراپ بیت جدید است اما استفاده از آن برای کاربران تازه کار بسیار آسان است و کاربر پسند است و فقط از بیت کوین پشتیبانی می‌کند.

الکتروم فقط کیف پول بیت کوین است که از سال ۲۰۱۱ تاکنون وجود داشته‌است. استفاده از آن آسان است، اما ویژگی‌های پیشرفته ای دارد.

فصل 1 : کیف پول بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

ایجاد کیف پول بیت کوین / ارزهای دیجیتال اولین قدم برای استفاده از بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر است.

کیف پول ارزهای دیجیتال

چرا؟

کیف پول در واقع معادل یک حساب بانکی است. این کار به شما این امکان را می‌دهد که بیت کوین و دیگر سکه‌ها را بخرید، آن‌ها را ذخیره کنید و سپس آن‌ها را به دیگران بفرستید. شما می‌توانید به یک کیف پول به عنوان رابط کاربری شخصی خود در شبکه بیت کوین نگاه کنید.

کیف پول ها حاوی کلیدهای خصوصی هستند؛ کدهای مخفی که به شما اجازه می‌دهند تا پولهای دیجیتالتان را خرج کنید. در واقع، این سکه ها نیستند که باید ذخیره شوند و ایمن باشند، بلکه کلیدهای خصوصی هستند که به شما امکان دسترسی به آن ها را می دهند.

به طور خلاصه:

کیف پول بیت کوین یا ارزهای دیجیتال، یک اپلیکیشن، وب سایت یا وسیله‌ای است که کلیدهای خصوصی شما را مدیریت می‌کند. این راهنما به شما نشان می‌دهد که چطور یک کیف پول درست کنید و بهترین کیف پول را انتخاب کنید.

فصل 2 : انواع کیف پول های بیت کوین و ارزهای دیجیتال

بیایید در مورد انواع کیف پول ها و اینکه چرا شما ممکن است بخواهید از یک نوع کیف پول در کنار انواع دیگر استفاده کنید، بحث کنیم.

کیف پول های سخت افزاری

یک کیف پول سخت افزاری یک دستگاه الکترونیکی فیزیکی است که با هدف حفاظت از سکه های دیجیتال ساخته شده‌است. نوآوری اصلی این است که این کیف پول سخت‌افزاری باید به کامپیوتر، تلفن و یا تبلت تان قبل از اینکه سکه ها خرج شود، متصل شود.

دو مورد از محبوب‌ترین و بهترین کیف پول های سخت افزاری بیت کوین و ارزهای دیجیتال، عبارتند از:

اگر در مورد امنیت و ذخیره سازی راحت و مطمئن بیت کوین و ارزهای دیجیتال جدی هستید، کیف پول سخت‌افزاری گزینه مناسبی برای شما است. کیف پول های سخت افزاری، کلیدهای خصوصی را از دستگاه‌های آسیب‌پذیر و متصل به اینترنت جدا نگه می‌دارند.

همه کلیدهای خصوصی مهم شما در یک محیط آفلاین امن روی کیف پول سخت‌افزاری، حفظ می‌شوند و حتی اگر دستگاه به کامپیوتر آلوده به بدافزار متصل شود، کاملا محافظت می‌شود. از آنجا که بیت کوین ها و ارزهای دیگر، دیجیتال هستند، مجرمان سایبری می‌توانند به صورت بالقوه، “کیف پول نرم‌افزاری” رایانه تان را هدف قرار دهند و آن‌ها را با دسترسی به کلید خصوصی تان سرقت کنند.

تولید و ذخیره کلیدهای خصوصی آفلاین با استفاده از کیف پول سخت‌افزاری تضمین می‌کند که هکرها راهی برای رسیدن به سکه هایتان ندارند.

هکرها باید خود کیف پول سخت افزاری را سرقت کنند، اما حتی در آن زمان نیز کیف پول شما می تواند با پین کد حفاظت شود. نگران کیف پولتان که گم‌شده، دزدیده شده یا صدمه‌دیده، نباشید. چنانچه یک کد امنیتی و پشتیبان مخفی ایجاد کنید، همیشه می توانید سکه هایتان را بازیابی کنید.

به کیف پول سخت افزاری خود مثل گاوصندوق زیرزمینی خودتان فکر کنید. اگر شما مقدار قابل‌توجهی بیت کوین و یا ارزهای دیجیتال دیگری را داشته باشید، باید هرچه سریع تر کیف پولی را در نظر بگیرید! – جردن تویینر، موسس Buy Bitcoin Worldwide

چرا کیف پول های سخت افزاری خوب هستند؟

  • آسان ترین راه برای امن نگه داشتن بیت کوین ها و سکه‌های دیگر
  • تهیه آسان نسخه پشتیان و ایمن سازی آسان و راحت
  • حاشیه کم‌تر برای خطا؛ راه‌اندازی آسان حتی برای کاربران مبتدی

چرا کیف پول های سخت افزاری بد هستند؟

  • رایگان نیستند!

کیف پول های داغ

کیف پول های داغ، کیف پول هایی هستند که بر روی دستگاه‌های متصل به اینترنت مثل کامپیوتر، تلفن همراه یا تبلت اجرا می شوند. کلیدهای خصوصی کدهای مخفی هستند. از آنجا که کیف پول داغ کلیدهای خصوصی خود را در یک دستگاه متصل به اینترنت تولید می‌کند، این کلیدهای خصوصی را نمی توان ۱۰۰ درصد امن دانست.

به یک کیف پول داغ مانند کیف پول امروز خود فکر کنید: شما از آن برای ذخیره سازی پول نقد استفاده می‌کنید اما نه صرفه‌جویی و پس انداز در زندگیتان. در صورتی که پرداخت‌های مکرر را انجام می دهید، کیف پول داغ عالی است، اما گزینه مناسبی برای نگهداری امن بیت کوین ها نیست – جردن تویینر، موسس Buy Bitcoin Worldwide

چرا کیف پول های داغ خوب هستند؟

  • آسان ترین روش برای ذخیره مقادیر کم و اندک بیت کوین و ارزهای دیجیتال
  • پرداخت و دریافت های آسان و سریع
  • برخی از کیف پول های داغ اجازه دسترسی به وجوه در دستگاه‌های مختلف را می‌دهند.

چرا کیف پول های داغ بد هستند؟

  • برای ذخیره‌سازی امن مقادیر زیاد بیت کوین و ارزهای دیجیتال، ایمن نیست.

کدام کیف پول برای شما بهترین کیف پول است؟

چرا شما از بیت کوین و ارزهای دیجیتال استفاده می کنید؟

سرمایه‌گذاری یا پس‌انداز؟ یک کیف پول سخت افزاری، سکه‌های شما را امن نگه می‌دارد. در غیر این صورت، یک کیف پول نرم‌افزاری، بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر را به خوبی دریافت و ارسال خواهد کرد و از همه مهم‌تر، کیف پول نرم‌افزاری، رایگان است.

هر کیف پولی دارای مزایا و معایبی است و کیف پول های مختلف برای حل مشکلات مختلف ساخته می‌شوند. ممکن است برخی از کیف پول ها برای امنیت و حفاظت مناسب باشند، در حالی که برخی از کیف پول ها ممکن است بیشتر روی حریم خصوصی متمرکز باشند. نیازهای خاص شما کیف پول مورد استفاده شما را مشخص می کند، چون هیچ کیف پولی، عالی ترین کیف پول برای بیت کوین نیست.

در زیر، ما کیف پول هایی را فهرست کرده‌ایم که شما می‌توانید آنها را بخرید یا دانلود کنید. ما استفاده از کیف پول های فهرست‌شده یا انجام تحقیق قبل از خرید یا دانلود هر کیف پولی را پیشنهاد می‌کنیم. هر روز، کیف پول های تقلبی جدیدی به گوگل پلی استور و اپل اپ استور که برای دزدیدن وجوه مردم طراحی شده‌اند، اضافه می‌شود. ما فقط کیف پول هایی را فهرست می‌کنیم که منتشر شده اند و از کد متن باز استفاده می کنند.

فصل 3 : کیف پول های سخت افزاری: سکه های خود را امن نگه دارید

سه کیف پول سخت افزاری محبوب: کیپ کی، لجر نانو اس و ترزر.
کیف پول های سخت افزاری رمزارزها

کیف پول های سخت افزاری رایگان نیستند. اما اگر مقدار زیادی سکه داشته باشید، خرید آن می‌تواند ارزشش را داشته باشد. یک کیف پول سخت‌افزاری از صدها بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر به اندازه میلیون ها بیت کوین محافظت می‌کند.

نحوه کار کیف پول های سخت افزاری

کیف پول های سخت‌افزاری امن و آفلاین هستند. این کیف ها کلیدهای خصوصی شما را آفلاین ذخیره می‌کنند، بنابراین آنها را نمی توان هک کرد. این به این معنی است که شما حتی می‌توانید از آن در یک کامپیوتر آلوده به بدافزار استفاده کنید.

چرا یک کیف پول سخت افزاری با صفحه نمایش مهم است

در جدول زیر، شما متوجه خواهید شد که در کدام کیف پول های سخت‌افزاری، صفحه نمایش وجود دارد. صفحه نمایش ها، امنیت بیشتری را با تایید و نمایش جزئیات مهم کیف پول فراهم می‌کنند. از آنجا که هک کردن کیف پول سخت‌افزاری تقریبا غیرممکن است، صفحه نمایش آن قابل‌اعتمادتر از اطلاعاتی است که روی کامپیوتر شما نمایش داده می‌شود.

مقایسه کیف پول های سخت افزاری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

جدول زیر را برای مقایسه سریع بررسی کنید. نکته: ما همچنین یک مقایسه مفصل با سه مورد اصلی انجام دادیم: لجر نانو اس، ترزر و کیپ کی.

کیف پول صفحه نمایش سال انتشار قیمت
کیف پول سخت افزاری بیت کوین لجر نانو ایکس لجر نانو ایکس دارد 2019 119 دلار
کیف پول سخت افزاری بیت کوین لجر نانو اس لجر نانو اس دارد 2016 59 دلار
کیف پول سخت افزاری بیت کوین ترزر تی ترزر تی دارد 2018 165 دلار
کیف پول سخت افزاری بیت کوین ترزر وان ترزر وان دارد 2013 78 دلار
کیف پول سخت افزاری بیت کوین کیپ کی کیپ کی دارد 2015 79 دلار

مرور کلی بهترین کیف پول های سخت افزاری بیت کوین

لجر نانو ایکس

لجر نانو ایکس، جدیدترین کیف پول سخت افزاری لجر است. مزیت اصلی آن این است که این دستگاه دارای بلوتوث است که آن را به اولین کیف پول سخت افزاری تبدیل می کند که به iOS متصل می‌شود. این کار امن‌تر از استفاده از یک اپلیکیشن بر روی موبایلتان است، زیرا تمام تراکنش ها با نانو ایکس امضا شده‌اند.

لجر نانو اس

لجر نانو اس، ارزان ترین والت سخت افزاری با یک صفحه نمایش است؛ قیمتش در حدود ۵۹ دلار است. لجر، یکی از معروف‌ترین شرکت‌های امنیتی بیت کوین، این دستگاه را در آگوست ۲۰۱۶ منتشر کرد.

ترزر تی

ترزر مدل تی، یک کیف پول سخت افزاری بیت کوین / ارزهای دیجیتال متعلق به نسل دوم است که توسط SatoshiLabs تولید می‌شود. خط تولید ترزر در سال ۲۰۱۴ با ترزر وان آغاز شد و یکی از محبوب‌ترین راهکارهای ذخیره‌سازی سرد ارز دیجیتال تا به امروز باقی مانده‌است.

ترزر وان

ترزر در آگوست ۲۰۱۴ به عنوان اولین کیف پول سخت‌افزاری بیت کوین راه‌اندازی شد و ذخیره سازی امن بیت کوین به علاوه توانایی راحت خرج کردن به همراه یک کیف پول داغ را ارائه کرد. ترزر یک وسیله کوچک به اندازه یک انگشت است.

کیپ کی

کیپ کی در سپتامبر ۲۰۱۵ عرضه شد و دومین کیف پول سخت افزاری بود که صفحه نمایش ارائه می کرد. صفحه نمایش بزرگتر کیپ کی، برخی ویژگی‌های امنیتی اضافی را به آن می‌دهد که نانو اس و ترزر، فاقد آن هستند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.