ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

کاملترین آموزش پرفکت مانی-خرید و فروش پرفکت مانی (بخش ۶ از ۸)

چه فیلترهایی در بخش تاریخچه پرفکت مانی موجود است؟

چه فیلترهایی در بخش تاریخچه پرفکت مانی موجود است؟

آموزش پرفکت مانی

این سیستم، تعدادی فیلتر برای پیگیری فعالیت کاربر از زمانی که یک حساب ایجاد شده است، ارائه می‌دهد. با استفاده از فیلترها، صاحبان حساب ها می‌توانند حوزه­های زیر را دنبال کنند:

  • User: این فیلتر به کاربر کمک می‌کند تا تمامی اقدامات مربوط به تغییرات در اطلاعات شخصی کاربر و نیز زمان‌های دقیق ورود به سیستم و آدرس‌های IP مورد استفاده برای ورود به سیستم را مشاهده کند.
  • Account: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمام اقدامات مربوط به ایجاد کیف پول در حساب خود و نیز هر گونه تغییر در تراز حساب را مشاهده کند.
  • Deposit: این فیلتر یک کاربر را قادر می‌سازد تا تمام اقدامات مربوط به درخواست های واریز را مشاهده کند، از جمله موارد رد شده و پردازش نشده توسط سیستم.
  • Withdrawal: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمام فعالیت‌های مربوط به درخواست های برداشت را ببیند، از جمله موارد رد شده و پردازش نشده توسط سیستم.
  • Mail: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمام اقدامات مربوط به استفاده از پست داخلی را در حساب مشاهده نماید.
  • Security: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمامی اقدامات مربوط به تغییرات در تنظیمات امنیتی از جمله نوتیفیکیشن ها و پین کدها را برای تایید هویت و غیره ببیند.
  • Exchange: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمام فعالیت‌های مربوط به درخواست های ارزی در حساب‌های خود را مشاهده کند که شامل موارد معوقه و تکمیل‌شده می‌باشد.
  • SMS: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمام فعالیت‌های مربوط به استفاده از گزینه SMS را در حساب شما ببیند.
  • Public: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمامی اقدامات مربوط به تغییرات در اطلاعات عمومی ارایه‌شده توسط پروفایل او را مشاهده کند.
  • Scheduled payment: این فیلتر کاربر را قادر می‌سازد تا تمامی ارسال اقدامات مربوط به تغییرات در برنامه پرداخت از جمله ایجاد، پیکربندی و زمان آن را مشاهده کند.

12. تنظیمات در پرفکت مانی

چگونه از “Settings” در پرفکت مانی استفاده کنم؟

شما می‌توانید از این بخش برای ایجاد تغییرات برای داده‌های شخصی در حساب خود استفاده کنید، تا اطلاعات قابل نمایش توسط عموم را مشخص کنید، یا گزینه‌های امنیتی خود را غیرفعال کنید، تا حساب های فرعی را ایجاد کنید یا نوتیفیکیشن ها را غیرفعال کنید. همچنین می‌توانید حساب خود را تایید کنید، وب سایت‌های تایید شده تان و شماره تماس تان را اضافه کنید. کاربران با تجربه می‌توانند از این بخش برای ادغام API در وب سایت خودشان استفاده کرده و دسترسی را با انتخاب ماسک های IP، پیکربندی کنند.

13. امنیت پرفکت مانی

احراز هویت آدرس IP در پرفکت مانی 

بررسی هویت در پرفکت مانی چگونه کار می‌کند؟

هر زمانی که فردی سعی ‌کند، به یک حساب با IP جدید دسترسی داشته باشد که متفاوت از IP قبلی باشد و یا از یک مرورگر متفاوت استفاده کند، سیستم دسترسی را مسدود کرده و یک پیام با پین کد ویژه به پست الکترونیکی کاربر ارسال می‌کند و از کاربر خواسته می‌شود، تا آن کد را وارد کند تا هویت خود را برای ورود به حساب تایید کند. این گزینه به طور پیش‌فرض فعال شده‌ است.

من در ایمیل خود ، یک پین کد مربوط به حساب پرفکت مانی دریافت کرده ام اما سیستم آن را رد می‌کند. چه کار می‌توانم بکنم؟

شاید شما یک پین کد را در هنگام تلاش قبلی خود برای ورود به سیستم انتخاب کرده‌اید. لطفا اطمینان حاصل کنید که از جدیدترین پین کد استفاده می‌کنید. لطفا پوشه اسپم را چک کنید تا مطمئن شوید که پین کد جدید دیگری ندارید.

چندین بار سعی کرده‌ام که پین کد را وارد کنم و حالا سیستم می‌گوید که حساب من قفل شده ‌است.

سیستم به طور خودکار، حساب را بعد از تعداد معینی تلاش‌ برای ورود به سیستم قفل می‌کند. حساب شما پس از چند ساعت به طور خودکار باز خواهد شد.

دسترسی به ایمیلم را در پرفکت مانی از دست دادم، چه کار باید بکنم؟

لطفا ایمیل مرتبط با حساب خود را با ارسال فرم در اینجا تغییر دهید: https://perfectmoney.is/restore.html

لطفا گزینه “Change Email” را از منوی کشویی انتخاب کنید.

آیا می‌توانم گزینه احراز هویت IP را در پرفکت مانی غیرفعال کنم؟ اگر جواب مثبت است، چطور این کار را انجام دهم؟

این گزینه می‌تواند غیرفعال باشد؛ با این حال سایت پرفکت مانی اکیدا توصیه می‌کند که نباید این کار را انجام دهید. برای غیرفعال کردن آن، به “Setting” در بخش “Security” بروید و بر روی “Change Security Settings” کلیک کنید. سپس بر روی “Disable” تحت گزینه “Identity Check” کلیک کنید. سیستم، یک پین کد به پست الکترونیکی شما ارسال خواهد کرد که در طول ثبت‌نام برای کنترل و بررسی هویت خود ارائه داده­اید. زمانی که کد تایید شود، گزینه غیرفعال می­شود.

هزینه گزینه کنترل و بررسی هویت در پرفکت مانی چقدر است؟

این گزینه رایگان است.

سامانه ورود از طریق پیامک در پرفکت مانی

سامانه ورود از طریق پیامک در پرفکت مانی چگونه کار می کند؟

هر بار که به حساب کاربری خود وارد می‌شوید، سیستم دسترسی را مسدود می‌کند و یک پیام کوتاه را با پین کد مورد نیاز برای مجوز ورود ارسال می‌کند. هر پیام کوتاه، ۱۰ سنت هزینه دارد.

در پرفکت مانی چرا دیگر نوتیفیکیشن های پیام کوتاه را از طریق تلفن همراهم دریافت نمی‌کنم؟

سعی کنید بار دیگر پیام را مجددا ارسال کنید. اگر بعد از تلاشتان، هنوز هم آن را دریافت نکرده­اید، شاید اپراتور تلفن همراه تان، پیام های سایت پرفکت مانی را مسدود می‌کند. برای غیرفعال کردن سامانه ورود از طریق پیام کوتاه، لطفا یک فرم را به اینجا ارسال کنید: https://perfectmoney.is/restore.html . از منوی پایین صفحه، گزینه” Disable SMS Login ” را انتخاب کنید.

چگونه سامانه ورود از طریق پیام کوتاه در پرفکت مانی را فعال کنم؟

در بخش “Security” به قسمت “Settings” بروید و بر روی “Change Security Settings” کلیک کنید. سپس روی “Enable” تحت گزینه “”SMS Login کلیک کنید. برای فعال کردن این گزینه، باید حداقل ۵ دلار آمریکا در حساب خود داشته باشید.

توجه! نوتیفیکیشن پیام کوتاه، یک سرویس پولی است. هزینه هر پیام 0.1 دلار آمریکا است.

چگونه سامانه ورود از طریق پیام کوتاه را در پرفکت مانی غیرفعال کنم؟

در بخش “Security” به قسمت “Settings” بروید و بر روی “Change Security Settings” کلیک کنید. سپس روی “Disable” زیر گزینه “SMS Login  ” کلیک کنید. این سیستم، یک کد به موبایل تان ارسال خواهد کرد. زمانی که کد تایید شود، گزینه غیرفعال می­شود.

آنالیز پرفکتت مانی

کد کارت (Code Card) در پرفکت مانی

حفاظت از طریق Code Card در پرفکت مانی چگونه عمل می‌کند؟

زمانی که این گزینه را فعال می‌کنید، سیستم یک تصویر گرافیکی حاوی مجموعه‌ای از کدها را به آدرس ایمیل­تان ارسال می‌کند. بعدا این سیستم از شما می­خواهد تا یکی از کدها را از آن تصویر برای تایید تراکنش های خود وارد کنید. ما توصیه می‌کنیم که شما فقط یک نسخه فیزیکی از Code Card را در یک مکان امن برای دلایل امنیتی نگه دارید.

من پیام حاوی Code Card در پرفکت مانی  را گم کرده ام. چه کار باید بکنم؟

برای غیرفعال کردن Code Card، لطفا یک فرم، در اینجا ارسال کنید:  https://perfectmoney.is/restore.html  لطفا ” “Restore Code Cardرا از منوی کشویی”Restore”  انتخاب کنید.

چگونه حفاظت از طریق Code Card را در پرفکت مانی غیرفعال ‌کنم؟

در بخش “Security” به قسمت “Settings” بروید و بر روی “Change Security Settings” کلیک کنید. سپس، بر روی “Disable” زیر گزینه “Code Card” کلیک کنید.. زمانی که کد تایید شود گزینه غیرفعال می شود.

نوتیفیکیشن ها در پرفکت مانی

چگونه می توانم نوتیفیکیشن ها را در پرفکت مانی فعال کنم؟

شما می‌توانید نوتیفیکیشن­ها را در بخش “Settings” حساب خود فعال کنید. به بخش “notifications” بروید تا دامنه وسیعی از نوتیفیکیشن ها را پیکربندی کنید و پست الکترونیکی را که می‌خواهید آن‌ها را دریافت کند را نشان دهید.

از کجا می توانم نوتیفیکیشن ها را در پرفکت مانی دریافت کنم؟

نوتیفیکیشن ها را می توان با پست الکترونیکی یا با یک تلفن همراه دریافت کرد.

من نوتیفیکیشن های پیام کوتاه را در پرفکت مانی فعال کرده‌ام اما آن‌ها را دریافت نمی‌کنم. چرا؟

چند دلیل ممکن برای این کار وجود دارد. اولی، مقدار تراکنش است. اگر تراکنش شما کم‌تر از ۵ دلار آمریکا باشد، سیستم نوتیفیکیشن ارسال نخواهد کرد. دلیل دوم تراز پایین حساب است. هر نوتیفیکیشن پیام کوتاه، ۱۰ سنت هزینه دارد. ممکن است برای پوشش دادن هزینه، پول به اندازه کافی در حساب خود نداشته باشید. اگر هیچ یک از این موارد برای شما صدق نمی کند، با تیم پشتیبانی سایت پرفکت مانی تماس بگیرید.

در پرفکت مانی چگونه می‌توانم بخش نکات را در حسابم  غیرفعال کنم؟

برای انجام این کار باید به بخش “Settings” بروید و آن‌ها را با استفاده از گزینه موجود در گوشه سمت چپ پایین صفحه، در کنار قسمت داده‌های شخصی غیرفعال کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.