ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

آموزش کامل خرید پرفکت مانی،تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین (بخش ۵ از ۸)

 آیا می‌توانم مستقیما وجهی را در فرم بیت کوین برداشت کنم؟

سوالات متداول در مورد برداشت ها و تبدیل آن به بیت کوین

 آیا می‌توانم مستقیما وجهی را در فرم بیت کوین برداشت کنم؟

بله، می‌توانید. سیستم پرفکت مانی، برداشت‌های مستقیم از حساب PMB تان و واریز آنها به حساب بیت­کوین تان را ارائه می‌دهد.

برای برداشت وجوه از حساب  PMBتان و واریز کردن آن ها به حساب کاربری بیت کوین تان، باید با رفتن به بخش “Withdrawal” و کلیک روی دکمه “Bitcoin” یک سفارش برداشت ایجاد کنید. سپس، باید روی “Create a new withdrawal application” کلیک کنید. در صفحه باز شده، شما شماره حسابی که می‌خواهید برای برداشت استفاده کنید و آدرس بیت کوینی که می­خواهید پول را انتقال دهید و مقدار انتقال یافته را وارد می­کنید. روی “Preview” کلیک کنید تا بررسی کنید که آیا همه چیز درست است یا نه.

همه چیز درباره پرفکت مانی

آیا هزینه ای برای برداشت ها و واریز آن ها به حساب بیت کوین وجود دارد؟

بله، هست. این سیستم 0.5% از مبلغ منتقل‌شده به بیت کوین را شارژ می‌کند.

من در حالی که داشتم یک آدرس بیت کوین تایپ می کردم، دچار اشتباه شدم، می توانم آن را کنسل کنم؟

نه، همه پرداخت‌ها برگشت‌ناپذیر هستند. توصیه می‌شود که یک آدرس را تایپ نکنید، آن را کپی و پیست کنید. همچنین باید تمام اطلاعات را چند بار قبل از پرداخت کردن، بررسی کنید.

آیا من می‌توانم وجوه را به جای حساب PMB از حساب های دیگرم برداشت کنم و به حساب بیت کوین واریز کنم؟

نه، نمی توانید، برداشت ها و واریز آن ها به بیت کوین فقط از حساب‌های PMB امکان دارد.

آیا می توانم وجوه را از حساب PMB ام برداشت کنم و آن را به حساب بیت کوین شخص دیگری واریز کنم؟

بله، شما می توانید. چنین انتقالی امکان پذیر است.

برداشت ها از طریق صرافی اعتباری

چگونه می‌توانم پول را از طریق صرافی اعتباری برداشت کنم؟

در حقیقت، قرض دادن پول از طریق صرافی اعتباری، برداشت تلقی نمی‌شود. شما به سادگی پولتان را به اعتبار گیرندگان منتقل می‌کنید و بعدا با بهره آن را دریافت می­کنید.

اگر می‌خواهید به یک اعتبار‌دهنده تبدیل شوید، باید یک پیشنهاد اعتبار ایجاد کنید. برای شروع یک پیشنهاد اعتبار، باید به صرافی اعتباری بروید و روی “Give a loan” کلیک کنید.

در صفحه باز شده، با مشخص کردن حسابی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، مقدار پیشنهاد شده برای یک اعتبار، نرخ بهره، شرایط اعتبار، روش پردازش اعتبار و هدف اعتبار را پر کنید. هنگامی که کارتان تمام شد، روی دکمه “Preview” کلیک کرده و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تایید بر روی “Create a new loan proposal” کلیک کنید، یا روی دکمه “Back” برای انجام برخی اصلاحات کلیک کنید تا یک پیشنهاد به فهرست فعلی پیشنهادها اضافه شود.

https://perfectmoney.is/credits/deals_give.html

برای تبدیل شدن به یک اعتبار‌دهنده در بورس سهام چقدر باید هزینه کرد؟

این گزینه رایگان است. با این حال، هزینه ای برای صدور یک اعتبار وجود دارد که 0.5% از مقدار اعتبار برای حساب‌های تایید شده و 1.9% برای موارد تایید نشده است.

8.صورت حساب پرفکت مانی

برداشت پرفکت مانی- واریز پرفکت مانی

بخش صورت حساب به چه شکل مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

در اینجا می‌توانید اطلاعاتی در مورد فعالیت مالی خود پیدا کنید. هر عملیات را می توان با یک شماره تراکنش ردیابی کرد. در این بخش نیز می‌توانید  e-Voucher های خود را مدیریت کنید.

من به صورت حساب احتیاج دارم ولی شماره تراکنش را به خاطر نمی آورم.

شما می‌توانید با کلیک روی شماره حساب، صورت حساب را برای حساب خاص خود ببینید. شما می‌توانید تاریخچه تمام تراکنش های انجام‌شده در این حساب را ببینید. با استفاده از فیلترها به راحتی می‌توانید تراکنش هایی را که به دنبال آن هستید، پیدا کنید. برای اعمال یک فیلتر، بر روی نام ستون کلیک کرده و یک فلش کوچک پیدا می­کنید که نشان می‌دهد، فیلتر مورد استفاده قرار گرفته است.

چرا من به نمودارها نیاز دارم؟

نمودار یک کمک بصری برای درک روندها و رسیدن به یک ارزیابی عینی از وضعیت است. پرفکت مانی به مشتریان کمک می‌کند تا با تنظیم پارامترهای مورد نیاز خود، درباره منابع مالی خود اطلاعات خوبی داشته باشند. اگر می‌خواهید نمودار خود را بسازید، باید به بخش “Statement” بروید، حساب را انتخاب کنید و بر روی “Draw a chart” کلیک کنید. شما می‌توانید یک مورد ایجاد کنید که فعالیت حساب شما را برای یک روز، سه روز، یک ماه و یا شش ماه نشان ‌دهد.

تاریخچه CSV چیست؟

بیشتر شرکت‌ها در جهان، نسخه‌های چاپی از اسناد الکترونیکی خود را دارند. تاریخچه CSV عبارت است از صورت حسابتان که در قالبی موجود است که می‌تواند با استفاده از مایکروسافت اکسل باز و پرینت شود.

فیلترها چه هستند و چرا به آن‌ها نیاز دارم؟

فیلترها به شما کمک می‌کنند تا فقط اطلاعات مرتبط را دسته بندی کنید و نمایش دهید. شما می‌توانید اطلاعات را با زمان، مقدار، حساب یا اقدام انجام شده دسته‌بندی کنید. برای پاک کردن تمام فیلترها، روی “Clear filter” کلیک کنید.

9.تجزیه و تحلیل ها در پرفکت مانی

آنالیز پرفکتت مانی

چرا من به بخش “تجزیه و تحلیل ها” نیاز دارم؟

این امر به مشتریان پرفکت مانی کمک می‌کند تا به خوبی درباره بازارهای ارز آگاه باشند، آخرین اخبار مالی را ارائه دهند و به تجزیه و تحلیل پویایی نرخ های ارز کمک می‌کند، (نمودارها در دسترس هستند). همچنین می‌توانید اشتراک نوتیفیکیشن های مربوط به نرخ‌های ارز ارسالی به ایمیل یا تلفن همراه تان را بگیرید.

10.پست داخلی در پرفکت مانی

چه نوع پیام هایی را می‌توان در این بخش ارسال یا دریافت کرد؟

در این بخش شما می‌توانید پیام ها را از بخش پشتیبانی دریافت کنید و یا به بخش پشتیبانی ارسال کنید.

چگونه یک پیامک را به هر شماره ‌تلفنی در جهان ارسال کنیم؟

شما می‌توانید از پست داخلی خود برای ارسال پیامک ها به هر تلفن همراهی در دنیا استفاده کنید. برای ارسال پیامک، باید به بخش “Internal Mail” بروید و بر روی “Send SMS to any mobile phone” کلیک کنید. سپس باید شماره تماس گیرنده را وارد کنید، پیام را تایپ کرده و یک کد کپچا را وارد کنید. روی دکمه “Preview” کلیک کنید تا جزئیات را بررسی کنید و با کلیک بر روی “Send” تایید کنید. این سرویس رایگان نیست. هزینه یک پیام 0.1 دلار آمریکا است.

11. تاریخچه پرفکت مانی

بخش “History” برای چه مواردی استفاده می شود؟

این کار به شما کمک می‌کند، تمام عملیات انجام‌شده در حساب خود را آنالیز کنید. شما می‌توانید یک تراکنش خاص را با فیلتر کردن اعمال، دوره زمانی یا سایر پارامترها، پیدا کنید. همچنین می‌توانید تاریخچه خود را به فرمت متن وارد کرده و آن را ذخیره کنید. آمار برنامه وابسته نیز در بخش “History” موجود است.

آیا این امکان وجود دارد که برخی اقدامات خاص را در حسابم مشاهده کنم؟

بله، هست. شما می‌توانید از فیلترها برای مرتب کردن اطلاعات استفاده کنید.

فیلترها چه هستند و چگونه از آن‌ها استفاده کنم؟

فیلترهای بخش تاریخچه، ابزار ویژه‌ای است که برای نمایش فقط اطلاعات مرتبط  مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید هنگام مشاهده تاریخچه تان از فیلتر استفاده کنید، به بخش “History” بروید و فیلتر مورد نیاز را انتخاب کنید. هنگامی که فیلتر را تنظیم کردید، روی “Search” کلیک کنید.

آیا می‌توانم فیلترها را با هم ترکیب کنم؟

بله، می‌توانید. علاوه بر این، سیستم، ترکیب فیلترها برای بهینه‌سازی جستجو را توصیه می‌کند. به عنوان مثال، شما می‌توانید هدف، را “Account” و اقدام خود را “Create” انتخاب کنید و سیستم تمام اطلاعات مربوط به ایجاد هر چیزی در حساب شما را نمایش خواهد داد، به عنوان مثال، ایجاد فاکتورها، سفارش ها و غیره.

آیا می توانم بر اساس تاریخ دسته بندی کنم؟

بله، می‌توانید. سیستم پرفکت مانی گزینه‌ای را برای مرتب‌سازی براساس تاریخ‌ها ارائه می‌دهد در نتیجه محدوده جستجوی شما را به یک فاصله زمانی خاص کاهش می‌دهد.

من یک فیلتر اشتباه انتخاب کردم، چه کاری می توانم انجام دهم؟

برای راه‌اندازی مجدد یک فیلتر، روی دکمه “Clear Filter” کلیک کنید و سیستم تمام گزینه‌های جستجو که قبلا انتخاب شده بود را ریست می­کند.

من روی چیزی کلیک کردم و حالا تاریخچه من به طرز عجیبی نمایش داده می شود.

ممکن است شما به طور تصادفی روی یک فیلتر کلیک کرده باشید. علاوه بر هدف و اقدام، چند فیلتر دیگر وجود دارد که شامل: Created، Subject، Action و Amount است. با انتخاب یکی از این فیلترها می‌توانید اولویت‌های مرتب‌سازی را تغییر دهید. از دکمه “Clear Filter” برای ریست کردن استفاده کنید.

آیا می‌توانم چیزی را از تاریخچه حساب حذف کنم؟

نه، این غیر ممکن است. تاریخچه شما نمی تواند تغییر کند یا ویرایش شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.