ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

کاملترین آموزش پرفکت مانی-خرید و فروش پرفکت مانی (بخش ۸ از ۸)

هزینه مشاوره در مورد نصب API در پرفکت مانی، چقدر است؟ هزینه واریزها از طریق سیستم بانکی چقدر است؟

ادامه سوالات مربوط به API در پرفکت مانی

هزینه مشاوره در مورد نصب API در پرفکت مانی، چقدر است؟

این روند رایگان است. می توانید در سایت http://perfectmoney.is/contact_ticket.html درخواست دهید.

مایلم ببینم قبل از نصب API چطور کار می‌کند

این یک درخواست منطقی است. لطفا به سایت http://perfectmoney.is/sample-api.html. بروید.

کدام گزینه‌های پرداخت به مشتریان من در پرفکت مانی ارائه خواهد شد؟

بلافاصله پس از اینکه شما یکی از ماژول‌های تجاری API را در وب سایت آنلاین خود قرار دادید، مشتریان شما یک ابزار پرداخت دیگر را پیشنهاد خواهند کرد که شامل پرداخت با ارز دیجیتال پرفکت مانی و e – Voucher ها می‌شود.

افزونه های آماده ای که توسط پرفکت مانی ارائه می‌شود، برای کدام CMSها وجود دارد؟

در حال حاضر، سایت پرفکت مانی افزونه های زیر را برای CMS ها ارائه می دهد:

ZenCart, ShopCMS, osCommerce, ShopScript, Cube Art, VirtueMart, CS Cart, Ubercart, Xcart, PHPShop, Open Cart, Presta Shop, Drupal, WHMCS, Word Press, PHPFox, Magento, Simpla, Amiro.CMS, MODX, EMI.CMS, Moodle, Diafan.CMS, Joomla, SHOPOS, HostCMS, NetCat, Invision.

16.سوالاتی درباره هزینه ها، کمیسیون ها و پرداخت ها در پرفکت مانی

سوالات خرید و فروش پرفکت مانی

هزینه واریزها از طریق سیستم بانکی چقدر است؟

در حال حاضر سایت پرفکت مانی هزینه واریز از طریق سیستم بانکی را مطالبه نمی‌کند. با این وجود، ممکن است بانک‌های محلی برای خدماتشان از شما هزینه بگیرند. همچنین باید هزینه‌های پرداخت‌شده به ارائه کنندگان خدمات ارزی رسمی (اولیه یا ثانویه) را در نظر بگیرید.

هزینه برداشت ها از طریق سیستم بانکی در پرفکت مانی چقدر است؟

در حال حاضر هزینه آن ۵۰ دلار + ۳ درصد از کل مبلغ (اما نه بیشتر از ۱۰۰۰ دلار) است. کمیسیون از تراز حساب فرستنده پرداخت می شود. همیشه می‌توانید هزینه‌های فعلی کمیسیون سایت پرفکت مانی را در بخش “Fees” مشاهده کنید. همچنین باید هزینه‌هایی را که توسط هر ارایه‌دهنده خدمات ارزی رسمی (اولیه یا ثانویه) که انتخاب می‌کنید را در نظر بگیرید.

سایت دیجی ریال یکی از خدمات دهنده­های رسمی پرفکت مانی است که بصورت رسمی درسایت پرفکت مانی ثبت شده و خدمات پرفکت مانی را بصورت مستقیم به مشتریان خود ارائه می دهد. در لینک زیر می توانید نام دیجی ریال را در لیست همکاران سایت پرفکت مانی ببینید.

https://perfectmoney.is/business-partners.html

هزینه انتقال به یک حساب دیگر در داخل سیستم در پرفکت مانی چیست؟

کمیسیون پرداخت‌های داخلی 0.5% از مقدار منتقل‌شده برای حساب‌های تایید شده و حساب‌های پریمیوم است. برای حساب‌های تایید نشده کمیسیون 1.99% است. همیشه هزینه از تراز حساب فرستنده گرفته می­شود.

سیستم چگونه 4 نرخ بهره سالانه را در پرفکت مانی محاسبه می‌کند؟

در پایان هر ماه، سیستم 0.33% از حداقل تراز حسابتان را محاسبه می‌کند. به عنوان مثال، اگر تراز حساب تان در طول یک ماه بالا یا پایین می‌رفت، اما حداقل مقدار آن ۱۰۰۰.۰۰ دلار بود، در پایان آن ماه ۳.۳۰ دلار اعتبار خواهید داشت.

17.صرافی اعتباری (کردیت)

صرافی اعتباری پرفکت مانی

صرافی اعتباریدر پرفکت مانی چیست؟

صرافی اعتباری، یک سرویس ارایه ‌شده توسط سیستم پرفکت­ مانی برای کاربرانی است که مایل به قرض گرفتن (گرفتن اعتبار) یا قرض دادن وام(دادن اعتبار) به نفع هر دو طرف هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت یا صدور یک وام، از بخش “Credit Exchange” در سایت https://perfectmoney.is/credits/about.html بازدید کنید.

آیا برای شرکت در صرافی اعتباری هزینه‌ای وجود دارد؟

صرافی اعتباری، هیچ هزینه اضافی را مطالبه نمی‌کند. یک وام‌دهنده در صورت درخواست انتقال پول به وام گیرنده، مبلغ استاندارد 0.5% را پرداخت می‌کند. یک وام‌گیرنده همچنین هزینه استاندارد 0.5% را در صورت درخواست انتقال پول به وام‌دهنده پرداخت می‌کند. لطفا توجه داشته باشید که هزینه حساب‌های تایید نشده برابر با 1.9% است.

در کدام ارزها، وام ها ارائه می شود؟

کلیه عملیات ها در صرافی اعتباری در دلار و یورو انجام می‌شود.

چگونه می توانم در صرافی اعتباری پرفکت مانی، به یک وام دهنده تبدیل شوم؟

اگر می‌خواهید به یک وام‌دهنده تبدیل شوید، باید یک پیشنهاد وام ایجاد کنید. برای شروع یک پیشنهاد وام، باید به صرافی اعتباری بروید و روی “Give a loan” کلیک کنید.

فرم پیشنهاد وام را پر کنید. مقدار پیشنهاد شده برای یک وام، نرخ بهره، شرایط وام، روش پردازش وام و هدف وام است. هنگامی که کارتان تمام شد، روی دکمه “Preview” کلیک کرده و تمام اطلاعات وارد شده را چک کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تایید روی “Create a new loan proposal” کلیک کنید، یا روی دکمه “Back” برای ایجاد اصلاحات کلیک کنید.

پیشنهاد وام شما به فهرست فعلی پیشنهادها اضافه خواهد شد.

https://perfectmoney.is/credits/deals_give.html

فرآیند اعطای وام، خودکار است یا دستی؟

همه اینها به وام‌دهنده و شرایط او بستگی دارد. شما می‌توانید آن را به صورت خودکار یا دستی تنظیم کنید و حتی یک وام شخصی بدهید.

وام شخصی چیست؟

یک وام‌دهنده می‌تواند یک پیشنهاد وام شخصی به یک نماینده خاص بدهد که معمولا از فهرست نمایندگان مورد اعتماد انتخاب می‌شود. روند صدور یک وام شخصی شبیه به یک وام منظم است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که “Personal” را از گزینه‌های ” “Deal process انتخاب کنید. در یک فیلد راه‌اندازی شده باید نام نماینده ای را مشخص کنید که در حال صدور وام شخصی به آن هستید. بقیه روند یک‌سان باقی می‌ماند.

چه اتفاقی می‌افتد اگر وام‌گیرنده موفق به بازپرداخت به موقع وام نشود؟

اگر وام‌گیرنده موفق به بازپرداخت یک وام نشود، سیستم به طور خودکار حساب وی را مسدود خواهد کرد و تراز او برای پرداخت وام مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

چگونه می توانم خودم را از وام گیرندگان متقلب محافظت کنم؟

شما می‌توانید با نگاه کردن به میزان اعتبار آن ها و یا تراست اسکور آن ها، وام گیرندگان را غربال کنید. هر چه بالاتر باشد، بهتر است. یک وام‌دهنده حق دارد تا محدودیت‌های کمتری برای رتبه بندی تراست اسکور برای گیرندگان وام قائل شود. یک وام‌دهنده همچنین حق دارد که کسی را انتخاب کند که وام ها را صادر کند یا درخواست ها را رد کند. لطفا از وام‌گیرنده بخواهید تمام اطلاعات مربوط به حساب خود را افشا کرده و اطلاعات را به دقت تجزیه و تحلیل کند. به طور کلی شما می‌توانید و باید به اندازه کافی اطلاعات بخواهید تا مطمئن شوید که این وام برگردانده خواهد شد.

شما می‌توانید فهرستی از نمایندگان خود را تهیه کنید تا با آن‌ها کار کنید.

حداقل و حداکثر مدت وام  در پرفکت مانی چقدر است؟

حداقل مدت وام، یک روز است و حداکثر مدت آن ۳۶۵ روز است.

حداقل و حداکثر نرخ بهره برای وام‌ها در پرفکت مانی چقدر است؟

کم‌ترین نرخ بهره 0.5% است. حداکثر نرخ بهره ۲۰۰% است. با این حال، باید به یاد داشته باشید که هر چه نرخ بهره کوچک تر باشد، شانس شما برای جذب کاربران و دریافت بازخورد خوب بیشتر است.

چگونه می توانم در پرفکت مانی وام بگیرم؟

برای دریافت وام باید یک درخواست وام ایجاد کنید و یا فهرست پیشنهادهای موجود را نگاه کنید. ممکن است چیزی که دوست دارید را پیدا کنید. اگر پیشنهادی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند، می‌توانید درخواست وام خود را ایجاد کنید.

برای ایجاد درخواست خود، باید به بخش “Credit Exchange” بروید و روی “Get a loan” کلیک کنید.

در صفحه باز شده، لطفا حسابی که می‌خواهید وام خود را در آن دریافت کنید، مقدار درخواست‌شده، نرخ بهره، مدت وام و هدف وام را مشخص کنید. هنگامی که کارتان تمام شد، روی دکمه “Preview” کلیک کرده و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تایید روی “Create a new loan application” کلیک کنید یا روی دکمه “Back” برای ایجاد اصلاحات کلیک کنید.

بعد از ایجاد، درخواست شما در اینجا لیست خواهد شد.

https://perfectmoney.is/credits/deals_take.html

اگر بخواهم درخواست وامم را دیگران نبینند، چه کاری باید انجام دهم؟

شما باید یک درخواست منظم ایجاد کنید. با این حال، باید شماره حساب یک نماینده ویژه را در فیلد “For agent” تایپ کنید یا یک نماینده را از فهرست تان انتخاب کنید. درخواست شما به طور مستقیم به آن شخص فرستاده می‌شود و کس دیگری آن را نخواهد دید.

تراست اسکور در پرفکت مانی چیست و چگونه محاسبه می شود؟

تراست اسکور، امتیاز شخصی هر عضو در صرافی اعتباری پرفکت مانی است که مشخصه فعالیت‌های تجاری آن عضو است.

محاسبه تراست اسکور براساس موارد زیر است:

  1. بهره‌وری – تعداد حساب های درگیر در معاملات؛
  2. حجم – مقدار بودجه انتقال داده شده؛
  3. طول عمر – سن حساب (شروع از اولین تراکنش)؛
  4. بازبینی ها – شکایات و بازخورد مثبت در مورد حساب؛
  5. مقدار – حداقل تراز حساب ماهانه

کم‌ترین مقدار تراست اسکور صفر است. هیچ محدودیتی برای حداکثر مقدار تراست اسکور وجود ندارد. همه حساب‌های جدید، تراست اسکور صفر دارند.

منظور از نشان و مدال  در حسابم در پرفکت مانی چیست؟

برای کاربرانی که سابقه طولانی در سیستم پرفکت­مانی دارند، سایت پرفکت­مانی برای وفاداریشان به آن ها نشان و مدال می دهد. مدال ها، ویژگی بارز حساب است که نشان دهنده امتیاز و وضعیت حساب کاربر است. سه نوع مدال برنز، نقره و طلا وجود دارد که متناظر با سه سطح مختلف است. عامل اصلی در روند اهدای مدال، سن و عمر حساب است.

آیا می‌توانم با پرداخت مبلغ مشخصی، مدال طلا دریافت کنم؟

نه، نمی‌توانید. این مدال‌ها رایگان هستند و براساس استفاده فعال و وفاداری به خدمات اهدا می‌شوند.

آیا سیستم می‌تواند نوع مدال را با جایگزین کردن آن با رده پایین‌تر، برای مثال، از طلا به نقره تغییر دهد؟

نه، غیرممکن است.

چرا تراست اسکورم در پرفکت مانی رشد نمی کند؟

این امکان وجود دارد که میزان تراکنش­های شما برای افزایش تراست اسکورتان کافی نباشد. عملیات­ها در حسابتان ممکن است برای تراست اسکور شما کوچک باشد. بهره‌وری خود را افزایش دهید، از شرکای سابق خود در صرافی اعتباری بخواهید تا بازخورد مثبتی داشته باشند تا رتبه شما افزایش پیدا کند. سعی کنید با دیگر شرکت‌کنندگان در صرافی اعتباری درگیر نشوید، چون بازخورد منفی می‌تواند به میزان قابل‌توجهی به شهرت شما آسیب برساند.

چرا تراست اسکور من در پرفکت مانی کم می شود و پایین می آید؟

می‌تواند به دلیل کاهش عملکرد حساب و یا گردش مالی کلی شما اتفاق بیفتد.

افزایش تراست اسکورتان، با انجام معاملات یکسان و یا استفاده از تاکتیک‌های مشابه مشکل خواهد بود. لطفا به خاطر داشته باشید که تراست اسکور بالا در حال حاضر نتایج بهتری را در آینده تضمین نمی‌کند.

همچنین باید ارتباط فعال با وام گیرندگان خود را حفظ کنید تا از سو تفاهم و بررسی‌های منفی که می‌تواند بر تراست اسکورتان اثر بگذارد، اجتناب کنید.

چگونه می‌توانم دسترسی به داده‌های شخصی خود را برای کاربران صرافی اعتباری فراهم کنم؟

شما باید به بخش “Settings” بروید و کنار آیتم‌هایی که می‌خواهید عمومی کنید، تیک بزنید. شما می‌توانید گردش مالی، تاریخچه تراکنش و معاملات خود را به اشتراک بگذارید. انتخاب‌های خود را با کلیک روی “Save” ذخیره کنید. هیچ اقدام بیشتری لازم نیست.

چرا باید اطلاعات شخصی خود را برای کاربران دیگر صرافی اعتباری قابل‌رویت کنم؟

سایر کاربران صرافی اعتباری فقط شماره حساب شما و میزان اعتبار شما را به طور پیش‌فرض می‌بینند. اگر اطلاعات شخصی خود را در اختیار عموم قرار دهید، اعتماد کاربران به شما به طور قابل‌توجهی رشد خواهد کرد که به نوبه خود منجر به تعداد بیشتری از عملیات سودمند دوجانبه خواهد شد.

چگونه می‌توانم نوتیفیکیشن ها را در تراکنش های صرافی اعتباری خود پیکربندی کنم؟

شما می‌توانید نوتیفیکیشن هایی درباره تراکنش های انجام‌شده در صرافی اعتباری را انتخاب کنید. نوتیفیکیشن ها را در آدرس پست الکترونیکی یا شماره‌تلفن همراه تان فعال کنید.

ابتدا، به “Settings” بروید و روی “Change notification settings” کلیک کنید. اگر این کار را قبلا انجام نداده­اید یا می‌خواهید تغییراتی ایجاد کنید، آدرس ایمیل تان و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. سپس رویدادهایی را که می‌خواهید درباره آن ها نوتیفیکیشن دریافت کنید و روشی که می خواهید نوتیفیکیشن ها را دریافت کنید، انتخاب کنید. تنظیمات خود را ذخیره کنید.

هزینه دریافت نوتیفیکیشن ها در پرفکت مانی چقدر است؟

اگر نوتیفیکیشن­های پیامک را انتخاب کنید، هر پیامک ارسال‌شده به تلفن همراه شما، ۱۰ سنت هزینه دارد که از تراز حساب شما کسر می‌شود. نوتیفیکیشن­های پست الکترونیکی رایگان است.

18.برنامه های موبایلی

آموزش فارسی پرفکت مانی

چگونه می توانم از پرفکت مانی در تلفن همراهم استفاده کنم؟

دو راه برای استفاده از پرفکت مانی در تلفن همراهتان وجود دارد. اولی این است که مستقیما از طریق مرورگر روی دستگاه خود وارد سیستم شوید. روش دوم دانلود برنامه کاربردی پرفکت مانی است.

از کجا می توانم برنامه پرفکت مانی را دانلود کنم؟

به سیستم‌عامل تلفن شما بستگی دارد. برای دستگاه‌های اندروید، می‌توانید برنامه پرفکت مانی را از بخش برنامه­های کاربردی Play Market دانلود کنید.

برای تلفن‌های مبتنی بر iOS، لطفا به App Store بروید و برنامه پرفکت مانی را جستجو کنید.

چگونه با استفاده از این برنامه وارد سیستم شوم؟ باید دوباره ثبت‌نام کنم؟

اگر همان login و password که با کامپیوتر استفاده می­کنید، به کار ببرید. شما هیچ مشکلی برای ورود به حساب خود نخواهید داشت.

چه گزینه‌هایی در برنامه پرفکت مانی در دسترس هستند؟

شما می توانید واریز کنید، برداشت کنید و مبادله کنید.

آیا برنامه امن است؟

بله، این برنامه کاملا امن است. زمانی که کسی سعی می‌کند وارد برنامه کاربردی شود، سیستم بسته به تنظیمات امنیتی­تان، فورا از طریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع می دهد. توصیه می‌شود که از تمام ابزارهای امنیتی ارائه شده استفاده کنید.

آیا محدودیت هایی برای کار با انتقالات از طریق برنامه وجود دارد؟

نه، هیچ محدودیتی در مقادیر انتقال وجود ندارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.