ارائه دهنده خدمات آنلاین ارزهای دیجیتال

وریفای حساب پرفکت مانی

چه نیازی به وریفای کردن حساب پرفکت مانی است؟

این نوشتار می کوشد کیفیت تایید کردن حساب پرفکت مانی را به شما بیاموزد. پس اگر همچنان حساب پرفکت مانی خود را نساخته اید، کیفیت این کار را از اینجا فرا بگیرید.

دیجی ریال به عنوان پارتنر رسمی پرفکت مانی خدمات تبدیل ریال به دلار پرفکت مانی و برعکس را با درگاه استاندارد پرفکت مانی انجام می­دهد.

  • چرا باید حساب پرفکت مانی خود را تایید کنیم؟

پیش از آموزش نحوه تایید کردن حساب پرفکت مانی بایستی به این سوال پاسخ داده شود که چه نیازی به وریفای کردن حساب پرفکت مانی است؟

می دانیم که پرفکت مانی هیچگونه محدودیتی برای حساب های وریفای نشده قائل نمی شود و یگانه مزیت حساب تایید شده نسبت به حساب های تایید نشده، کارمزدی است که در هر انتقال از فرستنده کم خواهد شد؛ به عبارت روشنتر، اگر حساب شما تایید شده باشد و بخواهید پولی را از حساب خود منتقل کنید، به جای پرداخت کارمزد 1.99 درصدی، کارمزد 0.5 درصدی را پرداخت خواهید کرد.

با توجه به آنچه که گذشت چنانچه با حساب پرفکت مانی خود مبالغ زیادی را منتقل می­کنید، برای پرداخت کارمزد کمتر، بایستی در اسرع وقت حساب پرفکت مانی خود را تایید نمایید.

  • چگونه حساب پرفکت مانی خود را تایید کنیم؟

به منظور تایید حساب پرفکت مانی، پس از ورود به اکانت خود گزینه “settings” را از منوی بالای صفحه برگزیده (1)، سپس طبق تصویر زیر، از قسمت “Account Verification” گزینه ی “Verification management” را کلیک نمایید(2).

تایید حساب پرفکت مانی2

تایید حساب پرفکت مانی3

به جهت تایید کامل حساب پرفکت مانی خود، باید فرآیندی مشتمل بر سه گام را به انجام برسانید. با توجه به تصاویر و توضیحاتی که در ادامه می آیند، حساب خود را وریفای کنید:

2-1- گام اول:

تایید مدارک هویتی (Name Validation)

در اولین گام بایستی اسکن گذرنامه، ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی یا کارت ملی خود را تهیه  کرده و فایل مربوط به آن را انتخاب نمایید (3) و طبق تصویر زیر در سایت بارگذاری کنید (4). گفتنی است که می توانید با استفاده از گوشی خود از مدارکتان عکسی با کیفیت مناسب گرفته و در سایت آپلود کنید.

تایید حساب پرفکت مانی4

مناسب ترین و امن ترین روش ترجمه مدارک، استفاده از خدمات دارالترجمه های رسمی می باشد.

فراموش نکنید که مشخصات ذکر شده در پروفایل پرفکت مانی شما بایستی با مدارک اسکن شده و بارگذاری شده در سایت مطابقت کامل داشته باشد.

به محض تایید مدارک اسکن شده، پرفکت مانی با ارسال ایمیل شما را نسبت به آن آگاه می سازد و از این لحظه امکان رفتن به مرحله دوم برای شما فراهم خواهد بود.

2-2- گام دوم:

تایید آدرس (Address Validation)

در گام دوم بایستی ترجمه رسمی قبض آب، برق، تلفن یا موبایل خود را انتخاب نموده (5) و در سایت بارگذاری کنید(6).

تایید حساب پرفکت مانی5

فراموش نکنید که آدرس مرقوم شده روی قبض ارسالی باید با آدرس ذکر شده در پروفایل پرفکت مانی شما کاملا همخوانی داشته باشد. تاریخ قبض ارسالی باید جدید باشد و از تاریخ آن بیش از ۳ ماه سپری نشده باشد. پرواضح است که قبض بایستی حتما به نام شخص شما باشد.

مناسب ترین و امن ترین روش برای ترجمه قبوض، استفاده از خدمات دارالترجمه های رسمی می باشد.

به محض تایید قبوض اسکن شده، پرفکت مانی با ارسال ایمیل شما را نسبت به آن آگاه می سازد و از این لجظه امکان رفتن به مرحله سوم برای شما فراهم خواهد بود.

2-3- گام سوم:

تایید شماره تلفن (Phone Validation)

با تایید مراحل پیشین، این قسمت نیز برای کاربر فعال می گردد. در این گام شماره موبایل خود را در سایت ثبت می­کنید. پس از آن، از طرف پرفکت مانی با شما تماسی گرفته خواهد شد و اپراتور، کدی را برای شما دو مرتبه خواهد خواند. با وارد کردن کد مذکور در فیلد معین شده، حساب پرفکت مانی شما به صورت کامل وریفای و تایید می گردد(7).

فراموش نکنید که شماره موبایل خود را با فرمت کد کشور وارد نمایید (مثلا 989121234567+).

  • چگونه اطلاعات پروفایل خود را ویرایش کنیم؟

به منظور ویرایش اطلاعات پروفایل، پس از ورود به حساب کاربری خود در پرفکت مانی، با انتخاب گزینه “settings”  نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که وریفای حساب های کاربری مقدور است که مدارک ارسالی کاربر آن، توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شده و ممهور به مهر دارالترجمه باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.